Logo firmy trzecia połowa, która organizuje turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży i piłki nożnej kobiecej dla kobiet amatorskich amatorskie futsal i beach soccer czyli piłka plażowa. turnieje piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Turnieje Piłkarskie dla dzieci i dorosłych

GÖTTIGEN, Niemcy

Getynga to akademickie miasto powiatowe w Niemczech, nad rzeką Leine, na południowym krańcu kraju związkowego Dolna Saksonia, siedziba powiatu Getynga. Z ponad 117.000 mieszkańców (ponad 30 tys. studentów). Jeden z głównych ośrodków naukowych kraju . Liczące się centrum turystyczne oraz kulturalne.

Piątek – 08.07.
od godz. 16:00 przyjazd zespołów, kolacja
od godz. 19:30 ceremonia otwarcia i mecze otwarcia
Sobota – 09.07.
od 6:30 śniadanie
od 9:00 mecze grupowe i różne atrakcje towarzyszące turniejowi
Niedziela – 10.07.
od 6:30 śniadanie
od 9:00 mecze finałowe
od 13:00 ceremonia wręczania nagród
wyjazdy drużyn

CHŁOPCY
U8/9 2013/2014 (7v7)
U10 2012 (7v7)
U11 2011 (7v7)
U12 2010 (9v9)
U13 2009 (9v9)
U14/U15 2007/2008 (11v11)
U16/U17 2005/2006 (11v11)

Jesteś zainteresowany tym turniejem?

Zostaw nam swój adres mailowy. Przygotujemy zupełnie darmową i spersonalizowaną ofertę na wybrany turniej piłkarski.

         Co to za turniej?

Mini Mistrzostwa Europy czekają na Ciebie. Przyjedź ze swoją drużyną na ten niezwykły turniej piłki nożnej w Niemczech. Zagraj swój najlepszy turniej piłkarski i zostań Mistrzem Świata. Przed turniejem wybieracie barwy kraju, który będziecie chcieli reprezentować podczas imprezy. Przez cały weekend będą trwały ekscytujące zawody, podczas których rozegracie mecze z innymi narodami.  Na końcu najlepsza drużyna zostaje Mistrzem Świata.

Jeśli wolisz inne turnieje w innej lokalizacji niż ta, sprawdź naszą ofertę w kalendarzu.

Rodzice lub rodzeństwo mogą przyjechać na turniej razem z Tobą. Z odpowiednim fanklubem turniej jest jeszcze przyjemniejszy  Oczywiście zakwaterujemy Was wszystkich w tym samym miejscu, abyście mogli przeżywać emocje związane z turniejem razem.

Nie ma przewidzianego ostatecznego terminu rejestracji, ale zalecamy aby zacząć planować jak najwcześniej ponieważ wiele drużyn rezerwuje swój pobyt z dużym wyprzedzeniem a ilość miejsc jest ograniczona. Daj znać a chętnie zarezerwujemy dla Ciebie miejsce startowe.

Aby zapewnić maksymalną elastyczność, na 10 tygodni przed turniejem możesz bezpłatnie zmienić liczbę uczestników – w ten sposób bez problemu dostosujesz ją do aktualnej sytuacji.

Promocja: Darmowe miejsce dla trenera w przypadku każdej zarejestrowanej drużyny.

 

Wspomnieliśmy o tym, że jest to turniej niezwykle przyjazny dla całych rodzin? Warto wymienić niektóre atrakcje turystyczne w pobliżu.

Jako jedenaste co do wielkości miasto w Niemczech, Brema oferuje również wiele możliwości spędzania wolnego czasu poza turniejem. Wizyta na stadionie Weser lub zwiedzanie portu to kolejne atrakcje podczas pobytu.

W trzeciej połowie zawsze mamy turnieje piłki nożnej, gdzie można zrobić coś ciekawego, kiedy nie gra się w piłkę.

Chociaż nie jest to jedno z najlepszych niemieckich miast turystycznych, Brema ze swoją wspaniałą przeszłością jest jednym z najlepiej zachowanych centrów historycznych kraju. Architektura hanzeatycka, gotycka i renesansowa miesza się z dużymi ulicami handlowymi, które zalewają centrum. To właśnie to współistnienie nowoczesności i historii sprawia, że Brema jest nie tylko obiektem światowego dziedzictwa kulturowego, ale również magicznym miejscem, w którym spotykają się przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.

Schnoor jest jedną z charakterystycznych dzielnic Bremy i nie można jej przegapić. Aby tam dotrzeć, obieramy drogę rzeczną i docieramy w nie więcej niż 5 minut. Tutaj alejki są szczególnie wąskie, a domy małe i prawie zawsze jedno- lub dwupiętrowe. Jest to najstarsza dzielnica Bremy, całkowicie wybrukowana starym kamieniem i najbardziej malownicza.

Marrkthalle Acht jest rodzajem food court lub street court z mnóstwem etnicznych restauracji. Wiele krajów jest reprezentowanych w tym miejscu. Można tutaj zjeść enchilady meksykańskie, makaron wietnamski, kuskus arabski, durum tureckie, hiszpańskie tapas lub indyjskie curry. Jest to często żywność ekologiczna i traktowana z najwyższym szacunkiem.

 

         Rejestracja drużyny

Opłata wpisowa

€150

od drużyny

Pole Namiotowy

Cena ze śniadaniem i kolacją

€69

2 noce | od osoby

Hala sportowa

Cena ze śniadaniem i kolacją

€81

2 noce | od osoby

Schronisko Młodzieżowe / Hostel

Cena ze śniadaniem i kolacją

€119

2 noce | od osoby

Hotel – pokoje wieloosobowe

Cena ze śniadaniem i kolacją

€121

2 noce | od osoby

Hotel – pokoje dwuosobowe

Cena ze śniadaniem i kolacją

€142

2 noce | od osoby

Hotel – pokoje jednoosobowe

Cena ze śniadaniem i kolacją

€172

2 noce | od osoby

Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.