Logo firmy trzecia połowa, która organizuje turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży i piłki nożnej kobiecej dla kobiet amatorskich amatorskie futsal i beach soccer czyli piłka plażowa. turnieje piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Turnieje Piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Slide
soccacup
salzburg
Turniej piłkarski w austrii
turnieje piłki nożnej dla dzieci piłkarskie
turnieje chłopięce
turnieje piłki nożnej na trawie
piłka nożna na trawie

2023pią26majAll Daypon29Soccacup Salzburg 2024Austria

soccacup salzburg

SOCCACUP Salzburg to międzynarodowy młodzieżowy turniej piłkarski, przyjazny dla całych rodzin. Turniej corocznie organizowany jest  przy Alpach w jednym z najbardziej popularnych rejonów Austrii. Wals-Siezenheim, gdzie będzie miał miejsce turnniej znaduje się jedynie 5 km od Salzburga.

Salzburg – jest pięknym austriackim miastem położonym na granicy z Niemcami, z którego roztaczają się wspaniałe widoki na Alpy Wschodnie. Liczy prawie 155.000 mieszkańców i zajmuje powierzchnię 65,68 km². Miasto podzielone jest na dwie części przez rzekę Salzach. Na lewym brzegu można podziwiać średniowieczną i barokową zabudowę zamkniętego dla pieszych Altstadt (Stare Miasto), a na prawym – XIX-wieczne Neustadt (Nowe Miasto). Jest to miejsce narodzin słynnego kompozytora Mozarta. W Altstadt do dziś znajduje się muzeum, w którym wystawione są instrumenty z jego dzieciństwa i młodości.

Opis turnieju soccacup salzburg

Organizator turnieju przewidział uroczystą ceremonię otwarcia oraz spotkanie techniczne z przedstawicielami wszystkich drużyn, celem potwierdzenia dokładnych zasad turnieju. Wszyscy zawodnicy i trenerzy zostaną wyposażeni w specjalną broszurę turniejową. Długość trwania meczów jest dopasowany do grupy wiekowej piłkarek i piłkarzy. Mecze będą sędziowane przez oficjalnych sędziów, a nad zdrowiem zawodników czuwać będzie specjalna pomoc medyczna. Podczas meczów organizator przewidział również wody dla zawodniczek i zawodników. Po zakończeniu turnieju odbędzie się ceremonia wręczania nagród, podczas której wszyscy uczestnicy turnieju otrzymają medale. Cztery najlepsze drużyny z każdej kategorii wiekowej otrzymają trofea.

boiska piłkarskie

Na jakich boiskach rozgrywany jest turniej?

Mecze rozegrasz na trzech boiskach z trawą naturalną oraz jednym ze sztuczną murawą. Trybuny pomieszczą łącznie 500 gości, a na terenie obiektu znajdziemy bistro. 

Jakie drużyny biorą udział w turnieju?

W turnieju bierze udział maksymalnie 32 drużyn. Zespoły te pochodzą głównie z Albanii, Austrii, Egiptu, Niemiec, Indii, Japonii, Rosji i Szwecji.

zakwaterowanie

Gdzie drużyny zostaną zakwaterowane?

Wszyscy uczestnicy turnieju mają prawo do wyżywienia (śniadania i obiadokolacje). W zależności od potrzeb do wyboru są różne opcje zakwaterowania (w różnych kategoriach cenowych).

atrakcje turystyczne w pobliżu

Co można robić po meczach?

Salzburg jest pięknym miastem, które można zwiedzić w 1 dzień, lecz nie radzę ci tego robić. Warto przyjechać do Salzburga na dwa dni i spędzić w nim przynajmniej jedną noc. I radzę poświęcić jeszcze jeden dzień na zwiedzanie okolicznych wiosek. Oto niektóre z pobliskich atrakcji, których nie możesz przegapić:

1) Mozarteum i Teatr Lalek.

Mozarteum jest bardzo popularnym miejscem, w którym odbywają się koncerty muzyki klasycznej w Salzburgu.. Kolejnym ciekawym miejscem jest znajdujący się obok teatr lalek.

2) Ogrody w Pałacu Mirabell.

Zbudowany w 1606 roku przez księcia-arcybiskupa Wolfa Dietricha Raitenau. Są one niewielkie i mają dobry widok na twierdzę Hohensalzburg w tle.

3) Dom Mozarta (na Makartplatz).

Z dwóch domów, które posiada, ten jest tym, w którym się wychował.

Wstęp do Muzeum Domu Mozarta kosztuje 10 euro. W 6 pokojach znajduje się audioprzewodnik (angielski lub niemiecki), który szczegółowo opowiada o jego życiu. Zobaczysz fortepian, na którym komponował, przedmioty osobiste i jego partytury. Na prawdę warto odwiedzić to miejsce!

4) Uliczka kapłanów

Poszukaj portyku, tu się zaczyna. Idź w górę zbocza, a będziesz miał dobry widok na miasto. Na końcu i na prawo od kościoła znajduje się wieża, z której odbywała się komunikacja z drugą stroną miasta (twierdzą Hohensalzburg). Kontrolowali również most, dzięki czemu miasto było całkowicie chronione.

5) Dom, w którym urodził się Mozart

Znajdziesz go przed sobą, jak tylko przejdziesz przez główny łuk. Pod budynkiem znajduje się supermarket “Spar”, który jest zgodny z fasadą. Można to łatwo zauważyć.

6) Cmentarz i młyn

Jest doskonale wkomponowany w ulice, przechodzi się obok niego bez żadnego ostrzeżenia.

Jak się zarejestrować do turnieju?

Żeby wziąć udział w Soccacup Salzburg, wystarczy zarejestrować udział swojej drużyny oraz dokonać odpowiednich płatności.

Zalecamy jednak, aby jak najszybciej rezerwować miejsce na turnieju, bo ten najlepsze hotele z najniższymi cenami znikają błyskawicznie. 

Jeżeli pula uczestniczących drużyn zostanie przekroczona to rejestracja drużyn na turniej zostanie zamknięta przed wyznaczonym terminem.

Jak wygląda transport turniejowy?

Wszystkie kwatery znajdują się maksymalnie 15 min samochodem od obiektów sportowych. 

email-1.png

Jesteś zainteresowany turniejem?

Wybierz z listy interesujący Ciebie turniej i wyślij do nas wiadomość. W odpowiedzi otrzymasz kalkulacje cenową na wybrany turniej.

  WYBIERZ TURNIEJ

  kalendarz turnieju piłkarskiego

  Harmonogram turnieju

  • Dzień przyjazdu drużyn
  • Zakwaterowanie
  • Spotkanie techniczne z opiekunami
  • Ceremonia otwarcia
  • Mecze grupowe zgodnie z harmonogramem
  • opcjonalnie: wycieczki / integracja
  • Mecze zgodnie z harmonogramem
  • Opcjonalnie: wycieczki
  • Finały
  • Ceremonia zamknięcia i pożegnanie drużyn
  • Wyjazd drużyn
  download-pdf

  Pobierz Broszurę z turniejem

  Sprawdź inne nasze turnieje

  Nie znalazłeś tu nic ciekawego? Sprawdź inne nasze turnieje. Dla jakiej drużyny szukasz turnieju? Niektóre turnieje są mieszane, więc mogą wystąpić w różnych kategoriach. Turnieje amatorskie są przeznaczone dla drużyn 18+ lub 35+

  Chcesz pogadać?

  Inne turnieje w austrii

  KRAJ

  ROCZNIK

  MIESIĄC

  CENA (EUR)

  KATEGORIA

  zastosuj filtry

  brak turniejów