Logo firmy trzecia połowa, która organizuje turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży i piłki nożnej kobiecej dla kobiet amatorskich amatorskie futsal i beach soccer czyli piłka plażowa. turnieje piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Turnieje Piłkarskie dla dzieci i dorosłych

TURNIEJ NA HALI - MIĘDZYNARODOWEGO FUTSALU

Turniej na hali – futsal, odmiana piłki nożnej rozgrywana na mniejszym boisku z mniejszą liczbą zawodników, to dyscyplina, która zyskuje rosnącą popularność na całym świecie. To dynamiczna gra, bazująca na szybkich akcjach, precyzji i technice. W Polsce, gdzie warunki pogodowe przez 3-4 miesiące nie pozwalają na grę na zewnątrz, futsal stał się szczególnie popularny w tym okresie.

Popularyzacja futsalu za granicą wynika nie tylko z atrakcyjności samej gry, ale także z możliwości rozgrywania jej przez cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych. To sprawia, że turnieje futsalowe stają się atrakcyjnym wyborem dla wielu miłośników piłki nożnej, którzy szukają możliwości gry w okresie, gdy tradycyjna gra na otwartych boiskach staje się niemożliwa.

TURNIEJ NA HALI -ZASADY GRY

Turniej na hali, to wariantem dynamicznym piłki nożnej, która rozgrywana jest na boisku o wymiarach 40×20 metrów. Graczom, w tym bramkarzowi, zaleca się noszenie specjalnych butów do hali ze względu na szybkość gry. Spotkania futsalowe angażują zespoły złożone z pięciu zawodników na każdej stronie, co obejmuje bramkarza i czterech graczy polowych. Piłka używana w futsalu jest mniejsza i cięższa od piłki tradycyjnej, ważąc około 400-440 gramów, co sprzyja precyzji i technice.

Zmiany są częste i i bez czasu na przerwy, gracze mogą wchodzić i wychodzić z boiska w dowolnym momencie gry, bez ograniczeń co do liczby zmian. Mecze zazwyczaj trwają 40 minut, podzielone na dwie połowy po 20 minut każda, z przerwą połowową trwającą 10 minut. W przypadku sytuacji remisowej podczas regularnego czasu gry, niektóre rozgrywki mogą decydować się na dogrywkę lub serię rzutów karnych.

Futsal to nie tylko intensywna gra, ale także wymagający sport, który promuje szybkie myślenie, zwinność i umiejętności techniczne. Szybkie tempo, ograniczona przestrzeń i częste zmiany akcji sprawiają, że jest to sport pełen emocji i strategii, przyciągający wielu pasjonatów piłki nożnej na całym świecie. Zwłaszcza, gdy odbywają się turnieje.

turniej na hali to super zabawa dla każdego
TURNIEJ NA HALI - MIĘDZYNARODOWE ZABAWA

TURNIEJ NA HALI - NAJLEPSZE KLUBY

Najlepsze kluby futsalowe na świecie, takie jak FC Barcelona Futsal, Inter Movistar czy Sporting CP, osiągają sukcesy na różnych poziomach rozgrywek. Ich umiejętności, profesjonalizm oraz strategiczne podejście do gry przyciągają uwagę fanów, budując pasję do futsalu na całym świecie.

Szczególnie w Hiszpanii i Portugalii wiele pracy wykonuje się na poziomie młodzieżowym. Docieramy do największych międzynarodowych imprez.
W tym roku 2023 hiszpańska drużyna “Mallorca Palma Futsal” wygrała Ligę Mistrzów UEFA. To wieloletnia praca, która zaczyna się w biurach i stopniowo nabiera kształtu w mentalności i grze zespołów.

TURNIEJ NA HALI W HISZPANII

Wśród turniejów futsalowych, Trzecia Połowa Tiempo pracuje jako agent w Polsce dla 3 najlepszych turniejów w Europie:

Wyróżniają się one jako najlepiej zorganizowane i najbardziej prestiżowe wydarzenia w Europie. Oprócz wysokiego poziomu sportowego, turniej wyróżnia się doskonałą organizacją oraz przyzwoitymi cenami uczestnictwa i zakwaterowania. Zarówno doświadczeni gracze, jak i amatorzy mogą wziąć w nim udział i cieszyć się nie tylko rywalizacją, ale także atmosferą drużynowej pasji do futsalu.

NA CO CZEKASZ?!

Jak w każdym sporcie i w każdej dyscyplinie, zawsze trzeba zacząć, zanim będzie można aspirować do gry w drużynie lub udziału w turnieju. Obecnie, dzięki rosnącej liczbie drużyn i organizatorów turniejów, jest to możliwe. Jeśli masz drużynę przyjaciół i chcesz wziąć udział w turnieju, możesz to zrobić również dla doświadczenia. Wystarczy skontaktować się z Turnieje Piłkarskie i poprosić o ofertę. Pamiętaj, że turniej może być również dobrym pretekstem do spędzenia wakacji z rodziną lub przyjaciółmi w miejscu, w którym odbywa się turniej.

A jeśli jesteś fanem futsalu, zalecamy śledzenie postępów ligi hiszpańskiej, najlepszej na świecie.