Logo firmy trzecia połowa, która organizuje turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży i piłki nożnej kobiecej dla kobiet amatorskich amatorskie futsal i beach soccer czyli piłka plażowa. turnieje piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Turnieje Piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Slide
ASB Futsal International
Turniej futsal w hiszpanii
turnieje piłki nożnej dla dzieci piłkarskie
turnieje dla dzieci
turniej futsal
turnieje futsal

2024pią14czeAll Daynie16ASB Futsal International 2024Hiszpania

5. Edycja
ASB Futsal International

Międzynarodowy turniej futsalowy ASB Futsal jest organizowany corocznie na Costa Daurada (Salou, Reus i Tarragona)

Ten futsalowy turniej zlokalizowany nad wybrzeżem Morza Śródziemnego, w środkowej części Costa Daurada, 100 km od centrum Barcelony.

Costa Daurada jest jednym z największych i najpopularniejszych kurortów turystycznych w Hiszpanii. Średnia roczna temperatura wynosi 16 stopni. Rozciąga się wzdłuż prawie 90 kilometrów linii brzegowej, gdzie znajduje się 12 wspaniałych nadmorskich gmin, takich jak Cambrils, Salou czy Miami Beach. Linia brzegowa, na której znajduje się 60 wspaniałych plaż o drobnym piasku i złocistych, bardzo różniących się od siebie.

ASB Futsal International

Międzynarodowy turniej futsalowy “ASB Futsal” rozgrywany jest corocznie w jednym z najpopularniejszych kurortów w Hiszpanii. Rocznie średnio ok. 120 drużyn z rożnych krajów i kontynentów bierze w nim udział. Każda drużyna ma zagwarantowane 3 mecze. W fazie kwalifikacyjnej rywalizacja odbywa się w systemie ligowym. Następnie drużyny walczą w systemie pucharowym o tytuł najlepszej drużyny futsalowej w swojej kategorii wiekowej. Porozmawiaj z naszym ekspertem i otrzymaj pomocne wskazówki i informacje.

Wszystkie drużyny mają darmowy wstęp na finały, wydarzenia towarzyszące oraz ceremonie otwarcia i zamknięcia turnieju. Śledzenie turnieju ułatwi Wam appka turniejowa dająca dostęp do: harmonogramu meczów, wyników meczów, śledzenia przejazdów i posiłków oraz informacje o obiektach, reulaminie i sprzęcie.  Dla mistrzów oraz wicemistrzów w każdej kategorii wiekowej przygotowane zostaną trofea i medale.

Wszyscy uczestnicy turnieju futsalowego mogą przedłużyć swój pobyt po preferencyjnych stawkach i tym samym po zakończeniu turnieju spędzić kilka dodatkowych dni w jednym z najpopularniejszych w Hiszpanii kurortów. Do Hiszpanii zapraszamy nie tylko zawodników futsal i sztab trenerski oraz działaczy klubowych, ale również rodziców. Jest to idealne rozwiązanie dla tych rodzin, które chcą połączyć turniej futsal z wypoczynkiem rodzinnym.

Jakie drużyny biorą udział w turnieju?

W poprzedniej edycji ASB Futsal International wzięło udział 130 drużyn z 5 krajów. 

zakwaterowanie

Gdzie drużyny zostaną zakwaterowane?

ASB Futsal International oferuje zakwaterowanie w hotelach 3 lub 4-gwiazdkowych i z pełnym wyżywieniem. Co ważne w kosztach zakwaterowania jest zawarta opłata rejestracyjna (tzw. wpisowe) dla drużyny*. Godne uwagi jest, że organizator turnieju zapewnia również opiekę medyczną oraz wodę pitną podczas meczów.

*Drużyny składające się z minimum 20 osób są zwolnione z opłaty rejestracyjnej.

atrakcje turystyczne w pobliżu

Co można robić po meczach?

Salou to duży kurort na Costa Daurada w południowej części Katalonii (Golden Coast). Miejsce idealne dla rodzin, które poszukują słońca i piasku. Wzdłuż całego wybrzeża znajdują się szerokie plaże oraz ukryte małe zatoczki. Wszelkie udogodnienia, atrakcje oraz cała okoliczna infrastruktura idealnie oddaje klimat słonecznej Hiszpanii. Tuż obok Salou znajduje się największy park rozrywki w Hiszpanii, Port Aventura. Przylegają do niego liczne pola golfowe oraz światowej klasy park wodny.  Dla tych poszukujących spokojniejszych rozrywek idealna będzie Tarragona, wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, która znajduje się tylko 10 minut jazdy pociągiem od Salou. Niedaleko Salou znajduje się Park Wodny w miejscowości La Pineda.

Jak się zarejestrować do turnieju?

Żeby wziąć udział w ASB Futsal International, wystarczy zarejestrować udział swojej drużyny oraz dokonać odpowiednich płatności.

Zalecamy jednak, aby jak najszybciej rezerwować miejsce na turnieju, bo ten najlepsze hotele z najniższymi cenami znikają błyskawicznie. 

Jeżeli pula uczestniczących drużyn zostanie przekroczona to rejestracja drużyn na turniej zostanie zamknięta przed wyznaczonym terminem.

Jak wygląda transport turniejowy?

ASB Futsal International zapewnia oficjalny transport między głównymi punktami turnieju (hotel>boiska>hotel). 

email-1.png

Jesteś zainteresowany turniejem?

Wybierz z listy interesujący Ciebie turniej i wyślij do nas wiadomość. W odpowiedzi otrzymasz kalkulacje cenową na wybrany turniej.

  WYBIERZ TURNIEJ

  kalendarz turnieju piłkarskiego

  Harmonogram turnieju

  • Dzień przyjazdu drużyn
  • Zakwaterowanie w hotelach
  • Spotkanie organizacyjne
  • Mecze kwalifikacyjne
  • Ciąg dalszy meczów
  • Finały
  • Ceremonia wręczeia nagród
  • wyjazd drużyn
  download-pdf

  Pobierz Broszurę z turniejem

  Sprawdź inne nasze turnieje

  Nie znalazłeś tu nic ciekawego? Sprawdź inne nasze turnieje. Dla jakiej drużyny szukasz turnieju? Niektóre turnieje są mieszane, więc mogą wystąpić w różnych kategoriach. Turnieje amatorskie są przeznaczone dla drużyn 18+ lub 35+

  Chcesz pogadać?

  Inne turnieje w hiszpanii

  KRAJ

  ROCZNIK

  MIESIĄC

  CENA (EUR)

  KATEGORIA

  zastosuj filtry

  Maj

  2024pon20majAll Daysob25International Whitsuntide Tournament 2024Hiszpania

  2024pią31majAll Daynie02czeF7 International Cup 2024Hiszpania

  Czerwiec

  2024pią07cze(cze 7)18:00nie09(cze 9)14:00Soccerland Cup 2024Hiszpania

  2024pią14czeAll Daynie16ASB Futsal International 2024Hiszpania

  2024czw20czeAll Daywto25Mallorca International Football Cup 2024Hiszpania

  2024czw20cze(cze 20)12:00nie23(cze 23)18:01Mallorca Futsal International CupHiszpania

  2024pon24czeAll Daysob29Copa Cataluña 2024Hiszpania

  2024pon24czeAll Daynie30Obóz treningowy dla kobiet w Salou – Lluís Cortés – ASB 2024Hiszpania

  2024wto25czeAll Daynie30Costa Blanca Futsal Cup 2024Hiszpania

  2024śro26czeAll Daynie30Canarias CupHiszpania

  2024śro26czeAll Daypon01lipIbercup Andalucia 2024Hiszpania

  2024nie30czeAll Daysob06lipSpain Trophy 2024Hiszpania

  2024nie30czeAll Daysob06lipCosta Blanca Cup 2024Hiszpania

  Lipiec

  2024pon08lipAll Daysob13Ibercup Barcelona 2024Hiszpania

  Październik

  2024sob12paźAll Dayczw17Trofeo Malgratense 2024Hiszpania

  2024sob19paźAll Dayczw24Copa Sant Vicenç 2024HISZPANIA