Logo firmy trzecia połowa, która organizuje turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży i piłki nożnej kobiecej dla kobiet amatorskich amatorskie futsal i beach soccer czyli piłka plażowa. turnieje piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Turnieje Piłkarskie dla dzieci i dorosłych

ROSTOCK, Niemcy

Ten turniej piłki nożnej jest rozgrywany nad morzem, w mieście Rostock, które jest dużym, uniwersyteckim i hanzeatyckim miastem położonym nad Morzem Bałtyckim na północy Niemiec. Znajduje się w regionie Meklemburgii w kraju związkowym Meklemburgia-Pomorze Przednie. Obecnie jest to najbardziej zaludnione miasto w Meklemburgii-Pomorzu Przednim, które wraz ze Schwerinem zawsze było gospodarczym i kulturalnym centrum Księstwa Meklemburgii-Schwerin. Rostock jest uważany za ważne miasto kulturalne i gospodarcze w południowym regionie Morza Bałtyckiego.

Piątek – 24.06.
od godz. 16:00 przyjazd zespołów, kolacja
od godz. 19:30 ceremonia otwarcia i mecze otwarcia
Sobota – 25.06.
od 6:30 śniadanie
od 9:00 mecze grupowe i różne atrakcje towarzyszące turniejowi
Niedziela – 26.06.
od 6:30 śniadanie
od 9:00 mecze finałowe
od 13:00 ceremonia wręczania nagród
wyjazdy drużyn

CHŁOPCY
U14/U15 2007/2008 (11v11)
U13 2009 (9v9)
U12 2010 (8v8)
U11 2011 (7v7)
U10 2012 (7v7) / (5v5)
U8/U9 2013/2014 (7v7)
U9 2013 (5v5)
U8 2014 (3v3)

Zostaw nam swój adres mailowy. Przygotujemy zupełnie darmową i spersonalizowaną ofertę na wybrany turniej piłkarski.

Co to za turniej?

Mini Mistrzostwa Europy czekają na Ciebie. Przyjedź ze swoją drużyną na ten niezwykły turniej piłki nożnej nad morzem. Zagraj swój najlepszy turniej piłkarski i zostań Mistrzem Europy. Przed turniejem wybieracie barwy kraju, który będziecie chcieli reprezentować podczas turnieju. Przez cały weekend będą trwały ekscytujące zawody, w który rozegracie mecze z innymi narodami.  Na końcu najlepsza drużyna zostaje Mistrzem Europy. Skontaktuj się z nami już teraz. Możesz do nas pisać maila lub zadzwonić. Mają Państwo również możliwość bezpośredniego kontaktu z naszymi konsultantami poprzez Messenger. Możecie również śledzić nasz profil na Instagramie, jeśli zaczniecie nas obserwować będziemy wdzięczni 🙂

1x bezpłatne miejsce dla trenera na każdą zarejestrowaną drużynę !!!!!!

 

Wspomnieliśmy o tym, że jest to turniej niezwykle przyjazny dla całych rodzin? Warto wymienić niektóre atrakcje turystyczne w pobliżu.

Zapraszamy do największego miasta Meklemburgii-Pomorza Przedniego! Miasto hanzeatyckie Rostock, zamieszkałe przez około 200.000 mieszkańców i z ponad 800-letnią, bogatą historią, jest jednym z najpopularniejszych ośrodków turystycznych w północnych Niemczech.

Łączy w sobie klimat metropolitalny i architekturę hanzeatycką z szeroką sceną kulturalną i gastronomiczną, a także liczne możliwości robienia zakupów i relaksu, aby stworzyć ekscytujące doświadczenie dla koneserów, poszukiwaczy przygód, odkrywców i miłośników kultury.

Wycieczka do Rostocku powinna z pewnością zabrać Cię do ZOO w Rostocku – i to nie tylko wtedy, gdy podróżujesz do Rostocku z dziećmi.

Mieści ponad 4500 zwierząt z ponad 320 różnych gatunków i jest największym zoo w północnych Niemczech.

Znak rozpoznawczy miasta: Latarnia morska Warnemünde.

Nadbałtycki kurort Warnemünde jest dzielnicą w północno-zachodniej części miasta hanzeatyckiego i bardzo popularnym celem wycieczek w Rostoku. Prawie z każdego miejsca w Warnemünde można zobaczyć prawie 31-metrową latarnię morską, oddaloną od morza o ok. 200 m.

Ratusz w Rostoku. Położony na nowym rynku, należy do najstarszych budynków miasta. Najstarsza część budynku, na przykład, pochodzi z XIII wieku.

W ciągu wieków, niegdyś trzy budynki zostały przekształcone w piękny budynek, który sprytnie łączy różne style architektoniczne. Ratusz posiada m.in. bogato zdobiony gotycki ceglany mur wystawowy z siedmioma wieżami i barokowy ganek z portykiem.

Jedną z pierwszych rzeczy, o których wielu ludzi prawdopodobnie myśli w Rostoku, jest port miejski. Jest to popularny punkt spotkań, deptak, mekka dla smakoszy oraz popularne miejsce spotkań sportowców i spacerowiczów.

Port miejski wie, jak skutecznie połączyć przeszłość z teraźniejszością. W ten sposób jest wielu świadków przeszłości, których można odkryć na wycieczce po porcie w Rostocku. Na przykład w “Haedgehafen” znajduje się wiele historycznych, pięknie odrestaurowanych statków i suwnic z lat 60-tych.

Zielony, bardziej zielony, park IGA. Dziewiąte miejsce jest zabezpieczone zielonym płucem w północno-zachodniej części miasta hanzeatyckiego. Mówimy o zróżnicowanym IGA Park Rostock.

100-hektarowy park nad brzegiem rzeki Warnow został utworzony podczas Międzynarodowej Wystawy Ogrodniczej w 2003 roku i nadal przyciąga niezliczone rzesze zwiedzających swoją różnorodnością przyrody i doświadczeń.

Lokalny teren rekreacyjny w Rostoku.
Na wsi masz możliwość odprężenia się, uprawiania sportu lub spędzenia czasu z rodziną.

Podczas budowy tego punktu orientacyjnego w Rostocku ważne było dla projektantów zachowanie istniejących struktur obszaru nizinnego. Z tego powodu obszar ten do dzisiaj jest nadal naturalnie ukształtowany – np. przez stare strumienie i cieki wodne.

Ci, którzy robią sobie przerwę w Parku IGA, mogą, na przykład, cieszyć się przepychem roślin w ogrodach narodowych. Ale można też spędzić czas wolny na festiwalach i wystawach na świeżym powietrzu, podbić wyspę i place zabaw na plaży z dziećmi lub doświadczyć czystej przyrody na ścieżce boso.

Turnieje piłkarskie w Niemczech mają szczególną charyzmę, ale jeśli potrzebujesz innych terminów sprawdź nasz kalendarz.

 

Rejestracja drużyny

Opłata wpisowa

€150

od drużyny

Szkoła

Cena ze śniadaniem i kolacją

€85

2 noce | od osoby

Hostel

Cena ze śniadaniem i kolacją

€116

2 noce | od osoby

Ośrodek wypoczynkowy

Cena ze śniadaniem i kolacją

€124

2 noce | od osoby

Hotel – pokoje dwuosobowe

Cena ze śniadaniem i kolacją

€142

2 noce | od osoby

Hotel – pokoje jednoosobowe

Cena ze śniadaniem i kolacją

€176

2 noce | od osoby

Domek w ośrodku

bez śniadania – tylko obiadokolacja

€129

2 noce | od osoby

Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.