AUGSBURG, Niemcy


Augsburg – trzecie co do wielkości miasto Bawarii po Monachium i Norymberdze, leży na północ od Lechfeld, zalewu, który leży u zbiegu rzek Wertach i Lech. To starożytne i słynne miasto cesarskie, w którym znajdują się dwie wielkie średniowieczne dynastie kupieckie Fuggera i Welsera, jest obecnie głównym miastem w administracyjnym regionie bawarskiej Szwabii (Bayerisch-Schwaben). Po połączeniu z Weroną przez Via Claudia, starożytną rzymską drogę, korzystne położenie Augsburga promowało ją jako centrum handlowe. Miasto prowadzi bardzo aktywne życie kulturalne, a nowy Uniwersytet w Augsburgu otworzył swoje podwoje w 1970 roku. Jeden z najpopularniejszych szlaków turystycznych w Niemczech, Szlak Romantyczny – Romantische Strasse – rozciąga się od głównej doliny przez Augsburg do Füssen na granicy austriackiej.

22-24.05.2020


Piątek – 22.05.
od godz. 16:00 przyjazd zespołów, kolacja
od. godz 19:30 ceremonia otwarcia i mecze otwarcia
Sobota – 23.05.
od 6:30 śniadanie
od 9:00 mecze grupowe i różne atrakcje towarzyszące turniejowi
Niedziela – 24.05.
od 6:30 śniadanie
od 9:00 mecze finałowe
od 13:00 ceremonia wręczania nagród
wyjazdy drużyn

Roczniki


CHŁOPCY
2011/2012 (7v7)
2010 (7v7)
2009 (7v7)
2008 (9v9)
2007 (9v9)
DZIEWCZYNY
2009 (7v7)
2007 (7v7)
2005/2006 (7v7)
2003/2004 (7v7)

Turniej piłki nożnej nad morzem
Jesteś zainteresowany tym turniejem?

Zostaw nam swój adres mailowy. Przygotujemy zupełnie darmową i spersonalizowaną ofertę na wybrany turniej piłkarski.

  Co to za turniej?

  Mini Mistrzostwa Europy czekają na Ciebie. Przyjedz ze swoją drużyną na ten niezwykły turniej piłki nożnej nad morzem. Zagraj swój najlepszy turniej piłkarski i zostań Mistrzem Europy. Przed turniejem wybieracie barwy kraju, który będziecie chcieli reprezentować podczas turnieju. Przez cały weekend będą trwały ekscytujące zawody, w który rozegracie mecze z innymi narodami.  Na końcu najlepsza drużyna zostaje Mistrzem Europy.

  Trener za darmo w przypadku rejestracji zespołu przed 31.12.2019 r. !!!!!!

  Wspomnieliśmy o tym, że jest to turniej niezwykle przyjazny dla całych rodzin? Warto wymienić niektóre atrakcje turystyczne w pobliżu.

  Augsburg jest dosłownie stworzony do rekreacji z dziećmi. Wybór rodzinnej rozrywki jest tu po prostu ogromny. Jednym z pierwszych miejsc, do których udają się odwiedzający miasto jest Zoologischer Garten Augsburg. Otwarcie tego zoo miało miejsce ponad 70 lat temu. Dziś zajmuje powierzchnię ponad 220.000 metrów kwadratowych. W tym zoo znajdują się zwierzęta i ptaki zbierane dosłownie ze wszystkich kontynentów świata. Tylko tutaj jest ponad 200 gatunków ptaków. Na terenie ogrodu zoologicznego znajduje się oceanarium, w którym można podziwiać akwaria z kolorowymi rybami, a także obserwować, jak personel zoo żywi lwy morskie. Na potrzeby rekreacji w zoo powstaje wiele zacienionych gajów, gier dla dzieci i kawiarni.

  Prawdziwym rajem dla dzieci w każdym wieku będzie Centrum Rozrywki RS Kickertreff. W tym centrum rozrywki znajdziesz gry i sale sportowe dla wszystkich odwiedzających. Młodszym spodoba się sala gier z nadmuchiwanymi zjeżdżalniami i trampolinami, a starszym dzieciom możliwość gry w piłkę nożną w specjalnie wyposażonej sali gimnastycznej. Najciekawsze tory przeszkód, oryginalny park linowy, specjalne pomieszczenia do gry w piłkę wodną i hokeja to tylko niektóre z rozrywek dostępnych dla odwiedzających centrum. Wiele osób wybiera to centrum sportowe na przyjęcia dla dzieci i urodziny. Często odbywają się tu imprezy rozrywkowe i ciekawe festiwale dla młodych gości. Rodzice nie muszą się tu nudzić, będą mogli grać w piłkę nożną z dziećmi w basenie pełnym piany.

  Ze starszymi dziećmi warto wybrać się do niesamowitego Skateparku. Nie ma tu tyle drzew i trawników, co w Hofgarten. Jednak wybór dobrze wyposażonych boisk sportowych jest ogromny. Są tu boiska do gry w piłkę nożną i koszykówkę, a także specjalne boiska dla skaterów i deskorolkarzy. Ten park jest interesujący do odwiedzenia w zimie. Na jego terenie działa jedno z najpiękniejszych lodowisk w mieście.

  Rejestracja drużyny

  Opłata wpisowa

  €140

  od drużyny


  Pole Namiotowy

  Cena ze śniadaniem i kolacją

  €72

  2 noce | od osoby


  Szkoła

  Cena ze śniadaniem i kolacją

  €82

  2 noce | od osoby


  Hostel

  Cena ze śniadaniem i kolacją

  €114

  2 noce | od osoby


  Hotel - pokoje wieloosobowe

  Cena ze śniadaniem i kolacją

  €121

  2 noce | od osoby


  Hotel - pokoje dwuosobowe

  Cena ze śniadaniem i kolacją

  €139

  2 noce | od osoby

  Hotel - pokoje jednoosobowe

  Cena ze śniadaniem i kolacją

  €172

  2 noce | od osoby


  Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.

  Październik

  brak turniejów

  Listopad

  brak turniejów

  Grudzień

  2021pon27gruAll Dayśro29Leipzig Indoor Trophy 2021NiemcyLipskROCZNIK:2010 chłopcy,2008 chłopcy,2006 chłopcy,2004 chłopcy

  Styczeń

  brak turniejów

  Luty

  brak turniejów

  Marzec

  brak turniejów