COSTA DAURADA, Hiszpania


Międzynarodowy turniej futsalowy ASB Futsal jest organizowany corocznie na Costa Daurada (Salou, Reus i Tarragona)- miasta i gmina we północno-wschodnij Hiszpanii, położonych w regionie Katalonii.

Ten futsalowy turniej zlokalizowany nad wybrzeżem Morza Śródziemnego, w środkowej części Costa Daurada, 100 km od centrum Barcelony.

Costa Daurada jest jednym z największych i najpopularniejszych kurortów turystycznych w Hiszpanii. Średnia roczna temperatura wynosi 16 stopni. Rozciąga się wzdłuż prawie 90 kilometrów linii brzegowej, gdzie znajduje się 12 wspaniałych nadmorskich gmin, takich jak Cambrils, Salou czy Miami Beach. Linia brzegowa, na której znajduje się 60 wspaniałych plaż o drobnym piasku i złocistych, bardzo różniących się od siebie.

14.04.-17.04.2022


Czwartek – 14.04.
przyjazd drużyn, kontrola wieku, zakwaterowanie, kolacja
Piątek – 15.05.
mecze grupowe, ceremonia otwarcia turnieju, czas wolny
Sobota – 16.05.
mecze grupowe, ćwierćfinałowe i półfinałowe,  czas wolny
Niedziela – 17.05.
mecze finałowe, wręczania nagród, ceremonia zamknięcia, wyjazd drużyn

Roczniki


CHŁOPCY
U8 (2014/15)
U10 (2012/13)
U12 (2010/11)
U14 (2008/09)
U16 (2006/07)
U19 (2003/04/05)5
DZIEWCZYNY
WU12-U14 (2008/11)
Open (2007/Open)

Jesteś zainteresowany tym turniejem?

Zostaw nam swój adres mailowy. Przygotujemy zupełnie darmową i spersonalizowaną ofertę na wybrany turniej piłkarski.

  - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82.

  ASB Futsal - międzynarodowy turniej futsalowy dla dzieci i młodzieży

  Co to jest za turniej piłki nożnej?

  Międzynarodowy turniej futsalowy "ASB Futsal" rozgrywany jest corocznie w jednym z najpopularniejszych kurortów w Hiszpanii. W 2022 roku odbyła się 16 edycja tego turnieju futsalowego . Rok rocznie średnio ok. 120 drużyn z rożnych krajów i kontynentów bierze udział w młodzieżowym turnieju futsalowym "ASB Futsal". Każda drużyna ma zagwarantowane 3 mecze. W fazie kwalifikacyjnej rywalizacja odbywa się w systemie ligowym. Następnie drużyny walczą w systemie pucharowym o tytuł najlepszej drużyny futsalowej w swojej kategorii wiekowej. Porozmawiaj z naszym ekspertem i otrzymaj pomocne wskazówki i informacje.

  Trener za darmo !!!!!!!

  Transport wewnętrzny podczas turnieju bezpłatnie!!!

  Jakie są opcje zakwaterowania dla uczestników turnieju?

  Organizatorzy tego niezwykłego międzynarodowego turnieju futsalowego ASB Futsal oferują zakwaterowanie w różnych kategoriach cenowych i z pełnym wyżywieniem. Co ważne w kosztach zakwaterowania jest zawarta opłata rejestracyjna (tzw. wpisowe) dla drużyny. Godne uwagi jest, że organizator turnieju zapewnia również opiekę medyczną oraz wodę pitną podczas meczów.

  Wszystkie drużyny mają darmowy wstęp na finały, wydarzenia towarzyszące oraz ceremonie otwarcia i zamknięcia turnieju. Dla mistrzów oraz wicemistrzów w każdej kategorii wiekowej przygotowane zostaną trofea i medale.

  Z jakimi drużynami będziemy grali?

  Czekamy na potwierdzenie od organizatorów

  Co jeszcze możecie nam zaoferować oprócz turnieju piłkarskiego i niezapomnianych wspomnień?

  Wszyscy uczestnicy turnieju futsalowego mogą przedłużyć swój pobyt po preferencyjnych stawkach i tym samym po zakończeniu turnieju spędzić kilka dodatkowych dni w jednym z najpopularniejszych w Hiszpanii kurortów. Do Hiszpanii zapraszamy nie tylko zawodników futsal i sztab trenerski oraz działaczy klubowych, ale również rodziców. Jest to idealne rozwiązanie dla tych rodzin, które chcą połączyć turniej futsal z wypoczynkiem rodzinnym.

  Wspomnieliśmy o wypoczynku? Warto wymienić niektóre atrakcje turystyczne w pobliżu.

  Salou to duży kurort na Costa Daurada w południowej części Katalonii (Golden Coast). Miejsce idealne dla rodzin, które poszukują słońca i piasku. Wzdłuż całego wybrzeża znajdują się szerokie plaże oraz ukryte małe zatoczki. Wszelkie a udogodnienia, atrakcje oraz cała okoliczna infrastruktura idealnie oddaje klimat słonecznej Hiszpanii. Tuż obok Salou znajduje się największy park rozrywki w Hiszpanii, Port Aventura. Przylegają do niego liczne pola golfowe oraz światowej klasy park wodny.  Dla tych poszukujących spokojniejszych rozrywek idealna będzie Tarragona, wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, która znajduje się tylko 10 minut jazdy pociągiem od Salou. Niedaleko Salou znajduje się Park Wodny w miejscowości La Pineda.

  Rejestracja drużyny

  Bez Opłata wpisowa


  Hotel 3*

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €248

  3 noce | od osoby


  przedłużenie pobytu

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €45

  1 noc | od osoby


  osoba towarzysząca

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €195

  3 noce | od osoby


  osoba towarzysząca >12 lat

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €100

  3 noce | od osoby


  dzieci >12 lat

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  za darmo

  3 noce | od osoby


  Transport

  Transport z lotniska do Hotelu
  Transport z Hotelu na lotnisko

  za dopłata

  3 dni | od osoby


  Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę na udział w młodzieżowym turnieju piłki nożnej przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.

  Październik

  2022sob08paźAll Daysob15Copa Sant Vicenç 2022HISZPANIAMalgrat de MarROCZNIK:2012 chłopcy,2011 chłopcy,2010 chłopcy,2009 chłopcy,2008 chłopcy,2007 chłopcy,2006 chłopcy,2005 chłopcy,2004 chłopcy,2003 chłopcy

  Pokaż więcej turniejów