Logo firmy trzecia połowa, która organizuje turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży i piłki nożnej kobiecej dla kobiet amatorskich amatorskie futsal i beach soccer czyli piłka plażowa. turnieje piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Turnieje Piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Slide
Slagharen Trophy
Turniej piłkarski w Holandii
turnieje piłki nożnej dla dzieci piłkarskie
turnieje dla dzieci
turnieje piłki nożnej na trawie
Piłka nożna na trawie

2024pią17majAll Daypon20Slagharen Trophy 2024Holandia

Slagharen trophy

Ommen – jest  miastem hanzeatyckim w dolinie Vecht regionu Salland, które znajduje się w sercu prowincji Overijssel we wschodniej Holandii. Historyczne wzmianki o nazwisku Ommen na początku XII wieku i zostało oficjalnie założone jako miasto w 1248 roku. W 2018 r. gmina liczyła około 18 000 mieszkańców, a jej powierzchnia wynosi 182,01 km2

Opis turnieju slagharen trophy

Jest to kolejna edycja Slagharen Trophy, czyli jednego z trzech turniejów KOMM MIT w Holandii. Oprócz piłki nożnej park rozrywki Slagharen oferuje Tobie i Twojej drużynie fantastyczne możliwości spędzenia wolnego czasu dzięki ~30 atrakcjom. Nie przegap tej okazji i dołącz do tego turnieju!

Organizatorem turnieju jest powstała w 1983 roku fundacja KOMM MIT, która jest oficjalnym partnerem Niemieckiego Związku Piłki Nożnej (DFB) w zakresie piłki młodzieżowej. Od ponad 35 lat fundacja KOMM MIT organizuje międzynarodowe wydarzenia sportowe, głównie w Hiszpanii, Włoszech, Chorwacji, Holandii, Austrii, Francji i Niemczech. Ponadto w przeszłości zainicjowała i wspierała kilka oddolnych projektów piłkarskich, które są kontynuowane do dziś. Organizator skupia się na turniejach piłkarskich zarówno dla chłopców jak i dziewcząt (od 8 roku życia) i wspiera rozwój amatorskiej piłki nożnej we wszystkich krajach świata, niezależnie od tego, czy należą one do UEFA, czy do krajowej federacji zarejestrowanej w FIFA. KOMM MIT promuje piłkę nożną na najniższym szczeblu i włącza się w inicjatywę pokojowego współistnienia kultur – co roku ponad 1300 drużyn z ponad 30 krajów wraz z trenerami, kompanami, rodzicami, przyjaciółmi i rodzeństwem uczestniczą w młodzieżowych i amatorskich turniejach piłkarskich organizowanych przez KOMM MIT. Ten turniej piłkarski spełni Twoje marzenia, skontaktuj się z nami już teraz!

boiska piłkarskie

Na jakich boiskach rozgrywany jest turniej Slagharen Trophy?

Wszystkie mecze rozgrywane są na nowy kompleksie treningowym drużyny OZC Ommen, na którym znajdują się wysokiej jakości boiska z trawy naturalnej i sztucznej. Do dyspozycji drużyn będą również szatnie z prysznicami. Turniej piłkarski szyty na miarę.

Jakie drużyny biorą udział w turnieju Slagharen Trophy?

Możesz się spodziewać około 30 drużyn z takich krajów jak Belgia, Dania, Finlandia, Niemcy czy Holandia.

zakwaterowanie

Gdzie drużyny zostaną zakwaterowane?

Zakwaterowanie znajduje się w parku rozrywki SLAGHAREN w odległości ok. 20 km od Ommen. Można nocować w namiotach „Wigwam deluxe” lub w bungalowach „Hacienda / Domek kowbojski” dla maksymalnie 6 osób. Wszystkie pokoje wyposażone są w sprzęt kuchenny, lodówkę i własne zaplecze sanitarne. Uczestnicy mogą bezpłatnie korzystać z całego parku rozrywki z ponad 40 atrakcjami (z wyłączeniem Aqua Mexicana).

Lokalizacja turnieju Slagharen Trophy pozwala na odwiedzenie jednej z najbardziej znanych europejskich stolic, Amsterdamu.

atrakcje turystyczne w pobliżu

Co można robić po meczach na turniej Slagharen Trophy?

Witamy w małym i aktywnym mieście Ommen. Pięć odrestaurowanych starych wiatraków, z których dwa wciąż funkcjonują, oraz brzeg rzeki Vechte (w sumie 113 km długości) rysują krajobraz miasta i jednocześnie naszą ideę Holandii. Spacer po mieście Ommen, gdzie liczne małe sklepiki i kawiarnie zapraszają do zwiedzania i zabawy, wypożyczania rowerów lub żeglowania wzdłuż rzeki Vechte z kajakiem lub łyżworolkami, o ile nie widzisz swoich chłopców na boiskach OZC Ommen!

Zespoły są zakwaterowane w parku tematycznym „SLAGHAREN”. Wszyscy uczestnicy mogą korzystać z parku tematycznego z ponad 40 darmowymi atrakcjami podczas pobytu. A jeśli ten turniej piłkarski Ci nie odpowiada, możesz znaleźć inne turnieje w Holandii w naszej ofercie.

Podczas turnieju można również zarezerwować liczne wycieczki i zajęcia rekreacyjne:

 • SLAGHAREN (park tematyczny)
 • Zoo w Ommen
 • Preston Palace (Kryty plac zabaw i basen, Almelo)
 • Giethorn (“Wenecja Holandii”)
 • Wyścigi gokartów

Jak się zarejestrować do turnieju
Slagharen Trophy?

Żeby wziąć udział w Slagharen Trophy, wystarczy zarejestrować udział swojej drużyny oraz dokonać odpowiednich płatności.

Zalecamy jednak, aby jak najszybciej rezerwować miejsce na turnieju, bo ten najlepsze hotele z najniższymi cenami znikają błyskawicznie. 

Jeżeli pula uczestniczących drużyn zostanie przekroczona to rejestracja drużyn na turniej zostanie zamknięta przed wyznaczonym terminem.

Jak wygląda transport turniejowy na
Slagharen Trophy?

Transport turniejowy Transfer KOMM MIT tylko na życzenie. Jeśli podróżujesz samodzielnie, weź pod uwagę, że na miejscu musisz być również mobilny.

Zaloguj się aby zobaczyć wycenę
email-1.png

Jesteś zainteresowany turniejem?

Wybierz z listy interesujący Ciebie turniej i wyślij do nas wiadomość. W odpowiedzi otrzymasz kalkulacje cenową na wybrany turniej.

  WYBIERZ TURNIEJ

  kalendarz turnieju piłkarskiego

  Harmonogram turnieju

  • Dzień przyjazdu drużyn
  • Ceremonia otwarcia turnieju

  • Mecz otwarcia

  • Mecze grupowe zgodnie z harmonogramem

  • Mecze grupowe zgodnie z harmonogramem

  • „Resume” – zaproszenie dla jednego z przedstawicieli każdej drużyny na przegląd turnieju, wycieczki

  • Mecze grupowe zgodnie z harmonogramem

  • Rundy półfinałowe i mecze finałowe

  • Wręczenie nagród

  • Wielka ceremonia zamknięcia “ALLtogether“

  • Fakultatywne wycieczki
  • Później wyjazd zespołów w południe
  download-pdf

  Pobierz Broszurę z turniejem

  Sprawdź inne nasze turnieje

  Nie znalazłeś tu nic ciekawego? Sprawdź inne nasze turnieje. Dla jakiej drużyny szukasz turnieju? Niektóre turnieje są mieszane, więc mogą wystąpić w różnych kategoriach. Turnieje amatorskie są przeznaczone dla drużyn 18+ lub 35+

  Chcesz pogadać?

  Inne turnieje w Holandii

  KRAJ

  ROCZNIK

  MIESIĄC

  CENA (EUR)

  KATEGORIA

  zastosuj filtry

  Maj

  2024pią24majAll Daypon27Dutch Soccer Youth Cup 2024Holandia

  2024czw30majAll Daynie02czeOranje Cup 2024Holandia

  Czerwiec

  2024sob29czeAll Daynie30Brabant Summer Cup 2024Holandia