BARCELONA, Hiszpania


Barcelona jest stolicą Katalonii i drugim co do wielkości po Madrycie miastem Hiszpanii. Leży nad Morzem Śródziemnym, około 120 kilometrów na południe od Pirenejów i granicy z Francją. Barcelona jest centrum administracyjnym prowincji o tej samej nazwie. Na terenie miasta mieszka około 1,65 mln osób. To sprawia, że Barcelona jest jedenastą co do wielkości gminą w Unii Europejskiej i drugim najgęściej zaludnionym miastem w Europie po Paryżu. Wraz z gminami aglomeracji zjednoczonymi w obszarze metropolitalnym Barcelony liczba mieszkańców wynosi 3,16 mln. Łącznie 4,86 mln osób mieszka w szerszym obszarze regionu metropolitalnego Barcelony (metropolia barcelońska). Barcelona, z ponad siedmioma milionami turystów rocznie, jest również trzecim najczęściej odwiedzanym miastem w Europie. W rankingu miast według jakości życia w 2018 r. Barcelona zajęła 43. miejsce na 231 miast badanych na całym świecie.

13-16.07.2022


Poniedziałek – 12.07.
dzień przyjazdu, brak meczów
Wtorek – 13.07.
zaczynają się mecze, czas na plaży, faza grupowa trwa, wycieczki na stadiony
Środa – 14.07.
faza grupowa trwa, mecze liderów, czas na plaży
Czwartek – 15.07. 
Finały playoff Srebra i playoffs Żłota 7v7, wręczenie nagród
Piątek – 16.07. 
Finały playoff Żłota 11v11, wręczenie nagród, wielka ceremonia zamknięcie, wyjazd zespołów

Roczniki


CHŁOPCY:
U10 Urodzeni w 2012 – (7v7)
U11 Ur. w 2011 – (7v7)
U12 Ur. w 2010 – (7v7)
U13 Ur. w 2009 – (11v11)
U14 Ur. w 2008 – (11v11)
U15 Ur. w 2007 – (11v11)
U16 Ur. w 2006 – (11v11)

Broszura informacyjna oraz cennik


Jesteś zainteresowany tym turniejem?

Zostaw nam swój adres mailowy. Przygotujemy zupełnie darmową i spersonalizowaną ofertę na wybrany turniej piłkarski.

  - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82.

  Co to za turniej?

  ¡Hola compañeros! ¿Cómo estáis? ¿Vas a jugar con los mejores del fútbol? :)

  IberCup 2022 jest jednym z największych i najbardziej międzynarodowych turniejów piłki nożnej dla młodzieży na świecie. Biorąc w nim udział masz szansę zagrać przeciwko najlepszym klubom i akademiom piłkarskim. Turnieje organizowane są obecnie na trzech kontynentach w  pięciu krajach. Każda uczestnicząca drużyna zagra 4 mecze gwarantowane. W fazie kwalifikacyjnej drużyny rywalizują ze sobą w systemie ligowym. Po fazie kwalifikacyjnej następuje podział na grupę złotą i grupę srebrną. W grupie złotej swoje zmagania o tytuł najlepszej drużyny w swojej kategorii wiekowej kontynuować będą drużyny z dwóch pierwszych miejsc swojej grupy. Pozostałe drużyny będą walczyć o prymat najlepszej drużyny w grupie srebrnej. Połączenie emocji sportowych z wczasami? Czemu nie! Turniej IberCup Barcelona jest organizowany w jednym z najchętniej wybieranych przez turystów mieście w Europie. Obecność Twojej drużyny na tym turnieju to niespotykana okazja do połączenia niezapomnianych emocji sportowych z wczasami dla całej rodziny. Na turniej oprócz Twojej drużyny zapraszamy również rodziców i osoby towarzyszce po preferencyjnych stawkach.

  Skontaktuj się z nami i zarezerwuj swój udział!

  Co na nas czeka?

  Wasza przygoda w Hiszpanii zacznie się od kolacji  w dniu 13.07. i potrwa aż do obiadu w dniu 16.07. Podczas którego będziecie się mogli jeszcze raz zachwycić hiszpańską gościnnością.  W trakcie turnieju będziecie mieli okazje powalczyć o nagrody dla swojej drużyny, a najlepsi zawodnicy zostaną nagrodzeni indywidualnie. Dla fanów statystyk dostępna będzie specjalna Appka turniejowa, w której Wy i Wasi bliscy będą mogli na bieżąco śledzić Wasze poczynania w turnieju. Wystarczy ją pobrać w Appstorze i śledzić swój zespół. W trakcie trwania zawodów będziesz mógł na bieżąco śledzić wyniki we wszystkich meczach, statystyki zawodników, rankingi drużyn i zawodników oraz dowiedzieć się np. kto został piłkarzem meczu.

  Jeśli chcesz wziąć udział w turnieju piłkarskim w Hiszpanii, ale te terminy Ci nie odpowiadają, sprawdź naszą pełną ofertę.

  Z jakimi drużynami będziemy grali?

  W edycji 2022 wezmą udział ok. 60 drużyn z następujących krajów: Anglia, Argentyna, Australia, Brazylia, Kanada, Chiny, Egipt, Hiszpania, Finlandia, Francja, Meksyk, Norwegia, Portugalia, Rumunia, Rosja, RPA,  Szwecja, Singapur, USA, Włochy

  Wspomnieliśmy o wakacjach? No to warto wymienić niektóre atrakcje turystyczne w pobliżu.

  Barcelona to przede wszystkim słynne Camp Nou, czyli dom jednej z najlepszych drużyn piłkarskich świata, z jej kapitanem Leo Messi na czele. W centrum tego pięknego miasta znajdziecie Plac Kataloński, skąd można dojść pieszo do rzymskich ruin, średniowiecznego miasta lub nowoczesnej części Barcelony Eixample, która słynie z kwadratowych domów ze skośnymi narożnikami (kat. Xamfrans) oraz wielu budynków modernistycznych. Z Placu Katalońskiego rozciąga się na północ duża ulica handlowa, Passeig de Grácia. Znajdziemy tu liczne hiszpańskie sieci handlowe oraz ekskluzywne butiki. Ponadto na Casa Mila i Casa Batlló, znajdziecie dwa słynne dzieła architektoniczne Antoniego Gaudiego. W historycznym centrum miasta, dzielnicy gotyckiej Barri Gòtic, znajdują się liczne piękne świadectwa architektury średniowiecznego miasta królewskiego i handlowego, takie jak La Catedral, katedra św. Eulália, Plac Rzeszy ("Plac Królewski"), muzeum miejskie (Museu d'Història de Barcelona, MUHBA), Muzeum Fryderyka Marésa i ratusz (Ajuntament). Najbardziej znaną ulicą Barcelony jest La Rambla (lub Les Rambles), szeroka aleja prowadząca z centrum do portu. Są tu liczni sprzedawcy kwiatów, kioski z gazetami, muzycy uliczni, akrobaci, kawiarnie i restauracje, a także słynny Mercat de la Boqueria i Plaça Reial z arkadami i palmami, typowe restauracje i słynna opera Gran Teatre del Liceu. Font de Canaletes znajduje się na końcu Rambles, z dala od portu. Mówi się, że każdy, kto się z niego napije kiedyś wróci do Barcelony. Na południowym krańcu Rambli, na Placu Portalu Pau, znajduje się posąg Krzysztofa Kolumba z wyciągniętym ramieniem wskazującym na Morze Śródziemne. Wyimaginowana linia biegnie obok Majorki i styka się z Algierią jako kolejnym kontynentem. Bardzo blisko posągu, w starym porcie, Port Vell, znajdują się również średniowieczne stocznie, Drassanes Reials ("Stocznie Królewskie"), które dziś mieszczą muzeum żeglugi Museu Marítim. W porcie znajduje się nowoczesne centrum rekreacyjne i handlowe Maremagnum, które oprócz licznych dyskotek, butików, kin, mieści również największe oceanarium poświęcone Morzu Śródziemnemu. Barcelona aż do Letniej Olimpiady w 1992 roku była nazywana przez samych mieszkańców "miasto odwrócone plecami do morza" (kataloński: "la ciutat d'esquena al mar"). Obszary przemysłowe utrudniały widoczność i dostęp do morza. W ramach środków organizacyjnych na Igrzyska Olimpijskie w 1992 r. otwarto centrum miasta na morze w obszarze starego portu i pasa przybrzeżnego graniczącego na północny wschód oraz starą dzielnicą rybacką Barceloneta i szeroką, atrakcyjną plażą. Kolejną atrakcją jest kolejka linowa do portu w Barcelonie, która łączy Torre Jaume I z Torre Sant Sebastià i jedzie na Montjuïc.

  Rejestracja drużyny

  Opłata startowa

  €650

  dla zespołów 7v7


  Rejestracja drużyny

  Opłata startowa

  €750

  dla zespołów 11v11


  Hotel | 3 lub 4 gwiazdki

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  od €410

  5 nocy | od osoby


  Hotel | 3 lub 4 gwiazdki

  dodatkowy dzień
  cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  od €75

  1 noc | od osoby


  Transport

  Transport lotnisko (El Prat) - hotel

  €370

  w jedną stronę


  Transport turniejowy

  przejazdy hotel-mecz-hotel

  €40

  Na cały turniej


  Transport

  Autokar na wyłączność drużyny

  skontaktuj się z nami

  na cały turniej


  Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.

  Wrzesień

  brak turniejów

  Październik

  2022sob08paźAll Daysob15Copa Sant Vicenç 2022HISZPANIAMalgrat de MarROCZNIK:2012 chłopcy,2011 chłopcy,2010 chłopcy,2009 chłopcy,2008 chłopcy,2007 chłopcy,2006 chłopcy,2005 chłopcy,2004 chłopcy,2003 chłopcy

  Pokaż więcej turniejów

  Listopad

  brak turniejów

  Grudzień

  brak turniejów

  Styczeń

  brak turniejów

  Luty

  brak turniejów