MARESME, Hiszpania


Costa del Maresme to region turystyczny w północno-wschodniej Hiszpanii rozciągający się wzdłuż wybrzeża Morza Śródziemnego. Wybrzeże Maresme stanowi fragment – południową część – słynnej Costa Brava. Sięga od Blanes na północy aż do Barcelony na południu i jest gęsto zaludniony, szczególnie w południowej części, gdzie rozciągają się duże przedmieścia Barcelony. Na południu Costa del Maresme graniczy z Costa del Garraf, z którym tworzy wybrzeże prowincji Barcelona. Wąski pas nadmorski, graniczący z pasmem górskim kryje w sobie długie i zapierające dech w piersiach piaszczyste plaże, malownicze wioski rybackie oraz ośrodki turystyczne z długoletnią tradycją. Malgrat de Mar, Santa Susanna, Pineda de Mar, a zwłaszcza Calella de la Costa to tylko kilka od lat znanych na całym świecie kurortów. Ciekawostką jest fakt, że  w każdym z tych nadmorskich miejscowości znajduje się co najmniej jeden stadion piłkarski, co dobitnie świadczy o znaczeniu społecznym piłki nożnej w tym regionie.

10-15.10.2020


Sobota – 10.10.
dzień przyjazdu, spotkania z trenerami, bez meczów
Niedziela – 11.10.
parada drużyn przez miasto, ceremonia otwarcia turnieju, mecz otwarcia, następnie mecze według
harmonogram
Poniedziałek – 12.10.
mecze grupowe według harmonogram, impreza sportowa na plaży „Beach Soccer presented by Adidas”
Wtorek – 13.10.
mecze grupowe według harmonogramu, „Resume” – zaproszenie dla jednego z przedstawicieli każdej drużyny na przegląd turnieju. W czasie trwania spotkania degustacja typowych hiszpańskich potraw i napojów, wycieczki fakultatywne
Środa – 14.10.
rundy ćwierćfinałowe, półfinałowe i finały, ceremonia zamknięcia turnieju z wręczeniem nagród, fajerwerki
Czwartek – 15.10.
wyjazd zespołów

Roczniki


CHŁOPCY
2009 (7v7)
2007 (11v11)
2005 (11v11)
2003 (11v11)
2001 (11v11)
DZIEWCZYNY
2005 (11v11)
2002 (11v11)

Pliki do pobrania


Jesteś zainteresowany tym turniejem?

Zostaw nam swój adres mailowy. Przygotujemy zupełnie darmową i spersonalizowaną ofertę na wybrany turniej piłkarski.

  Co to za turniej?

  Trofeo Malgratense ma przyjemność zaprosić Państwa na 35 edycję. Jest to jeden z najstarszych turniejów międzynarodowych odbywający się w Hiszpanii. Jest zorganizowany dzięki współpracy z władzami miejskimi regionu. Mecze rozgrywane są na boiskach z trawy sztucznej w Pineda de Mar, Santa Susanna, Malgrat de Mar, Sant Pol de Mar, Canet de Mar, Arenys de Mar, Arenys de Munt, Sant Vicenca de Montalt i Mataró. Wszystkie stadiony posiadają przebieralnie i prysznice.

   

  1 osoba za darmo - jeżeli drużyna zarejestruje się przed 06.01.2020 r.
  Dodatkowo każda 25 osoba gratis - niezależnie od terminu rejestracji drużyny.

   

  Organizatorem turnieju jest powstała w 1983 roku fundacja KOMM MIT (chodź ze mną), która jest oficjalnym partnerem Niemieckiego Związku Piłki Nożnej (DFB) w zakresie piłki młodzieżowej. Od ponad 35 lat fundacja KOMM MIT organizuje międzynarodowe wydarzenia sportowe, głównie w Hiszpanii, Włoszech, Chorwacji, Holandii, Austrii, Francji i Niemczech. Ponadto w przeszłości zainicjowała i wspierała kilka oddolnych projektów piłkarskich, które są kontynuowane do dziś. Organizator skupia się na turniejach piłkarskich zarówno dla chłopców jak i dziewcząt (od 8 roku życia) i wspiera rozwój amatorskiej piłki nożnej we wszystkich krajach świata, niezależnie od tego, czy należą one do UEFA, czy do krajowej federacji zarejestrowanej w FIFA. KOMM MIT promuje piłkę nożną na najniższym szczeblu i włącza się w inicjatywę pokojowego współistnienia kultur - co roku ponad 1300 drużyn z ponad 30 krajów wraz z trenerami, kompanami, rodzicami, przyjaciółmi i rodzeństwem uczestniczą w młodzieżowych i amatorskich turniejach piłkarskich organizowanych przez KOMM MIT.

  Z jakimi drużynami będziemy grali?

  W Trofeo Malgratense co roku biorą udział średnio 32 zespoły z następujących krajów: Hiszpania, Anglia, Bułgaria, Dania, Finlandia, Szkocja, Ukraina, Niemcy, Albania, Gabon, Gruzja

  Wspomnieliśmy o wakacjach? Warto wymienić niektóre atrakcje turystyczne w pobliżu.

  Maresme i Barcelona to nie tylko oferta plaż i słońca. Możesz się cieszyć szeroką gamą atrakcji. Dla każdego coś się znajdzie. W końcu to Barcelona i Camp Nou - Poznaj stolicę Katalonii. Odwiedź słynną katedrę Sagrada Família, inne wspaniałe dzieła Antoniego Gaudiego, port olimpijski, Las Ramblas lub fantastyczną dzielnicę gotycką. Obowiązkowa wizyta na legendarnym stadionie FC Barcelona, "Camp Nou". polecamy również wizytę w Parku przygód "Activ Natura" - Plenerowy park przygód "Activ Natura" w Santa Susanna oferuje wiele zajęć sportowych i rekreacyjnych, takich jak naturalna ściana wspinaczkowa, zip line, quady czy jazda konna. A co byście powiedzieli na Średniowieczną noc - Poddaj się atmosferze średniowiecznego zamku i ciesz się turniejem ku czci hrabiego Valtordery. Można również skosztować średniowiecznego posiłku. Hiszpańska noc z pokazem flamenco - Ten spektakl ze znanym hiszpańskim tenorem, tancerzami flamenco i hiszpańską gitarą oczaruje wszystkich w Gran Casino de Lloret de Mar. Park Port Aventura i Ferrari - Oferują one swoim gościom adrenalinę. Jeden z największych parków rozrywki w Europie.

  Rejestracja drużyny

  Opłata wpisowa

  €130

  od drużyny


  Hotel | 2 gwiazdki

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €170

  5 nocy | od osoby


  Hotel | 3 gwiazdki

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €190

  5 nocy | od osoby


  Hotel | 2 gwiazdki

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €215

  7 nocy | od osoby


  Hotel | 3 gwiazdki

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €240

  7 nocy | od osoby


  Transport

  Cena obejmuje transfer na wszystkie mecze zespołu, transfer na ceremonię otwarcia i wręczenia nagród, transfer do pozostałych lokalizacji wynikających z programu turnieju.

  €39

  od osoby

  Transport

  Lotnisko-hotel-lotnisko

  €25-45

  od osoby


  Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.

  Październik

  brak turniejów

  Listopad

  brak turniejów

  Grudzień

  2021pon27gruAll Dayśro29Leipzig Indoor Trophy 2021NiemcyLipskROCZNIK:2010 chłopcy,2008 chłopcy,2006 chłopcy,2004 chłopcy

  Styczeń

  brak turniejów

  Luty

  brak turniejów

  Marzec

  brak turniejów