HJØRRING, Dania


Hjørring jest miastem położonym w regionie Nordjylland, w Danii, Skandynawia. Jest to jedno z najstarszych miast Danii, które w 1993 r. obchodziło 750-lecie istnienia jako miasto targowe. Odkrycia archeologiczne pokazują, że obszar ten był już zaludniony 10.000 lat temu. W 1819 roku duża część miasta spłonęła w wyniku pożaru.

20-25.07.2020


Poniedziałek – 20.07.
dzień przyjazdu oraz wielka ceremonia otwarcia turnieju w Nord Energi Arena
Wtorek – 21.07.
mecze grupowe
Środa – 22.07.
mecze grupowe
Czwartek – 23.07.
mecze rundy drugiej rozgrywane systemem pucharowym
Piątek – 24.07.
mecze rundy drugiej oraz część finałów
Sobota – 25.07.
pozostałe mecze finałowe

Roczniki


CHŁOPCY
2009 (7v7)
2008 (7v7)
2007 (11v11)
2006 (7v7) i (11v11)
2005 (11v11)
2004 (7v7) i (11v11)
2003 (11v11)
2001 (11v11)
DZIEWCZYNY
2008 (7v7)
2007 (11v11)
2006 (7v7) i (11v11)
2005 (11v11)
2004 (7v7) i (11v11)
2003 (11v11)
2001 (11v11)

Pliki do pobrania


Jesteś zainteresowany tym turniejem?

Zostaw nam swój adres mailowy. Przygotujemy zupełnie darmową i spersonalizowaną ofertę na wybrany turniej piłkarski.

  Co to za turniej?

  Dana Cup to piłka nożna i wszystko co się z nią kojarzy. To turniej na którym zawodnicy z całego świata mogą się zmierzyć z rówieśnikami, gdzie rywalizacja o zwycięstwo wyzwala niespotykane pokłady energii. Niejednokrotnie gwiazdy znane z najlepszych klubów rozpoczynały swoją karierę na Dana Cup, np. Zé Roberto znany z reprezentacji Brazylii oraz duńczycy Brian Laudrup i Peter Schmeichel – mistrzowie Europy z 1992 roku. Każdego roku udział w Dana Cup bierze kilka z czołowych szkółek piłkarskich świata, Pequeninos do Jockey z São Paulo, Chivas, Guadalajara z Mexico, Cruz Azul z Mexico czy angielski Ipswich Town FC. Na Dana Cup przyjeżdżają drużyny ze wszystkich zakątków Europy i świata : od Uralu po Atlantyk i od koła podbiegunowego po równik. Rozgrywki grupowe są ułożone w taki sposób, aby każdy zespół rozegrał jak najwięcej meczów międzynarodowych. Dana Cup rozgrywany jest na ponad 50 doskonałych trawiastych murawach, tak aby zawodnicy mieli najlepsze z możliwych warunków. Grupa doświadczonych sędziów dba o przestrzeganie przepisów i zasady fair-play. Każdego roku w turnieju uczestniczy ponad 1.100 drużyn, rozgrywanych jest około 2000 meczów, a 60 drużyn dociera do finałów A lub B. Niezależnie od umiejętności i szczęścia, każda drużyna rozegra co najmniej 4 mecze, mając możliwość porównania swoich umiejętności w międzynarodowej rywalizacji.

  Z tego właśnie słynie Dana Cup.

  Co na nas czeka?

  Ponad 20,000 uczestników spędza tydzień w miasteczku, które normalnie liczy około 25 tys. mieszkańców. Właśnie to sprawia, że atmosfera na Dana Cup jest jedyna w swoim rodzaju. Można to poczuć od pierwszej chwili. Parada tysięcy uczestników, uroczyste powitanie na Hjørring Stadium przez mieszkańców miasta. Wszystko w atmosferze ogromnego przedstawienia, uwieńczone koncertem gwiazdy rocka.

  Z jakimi drużynami będziemy grali?

  W edycji 2020 wezmą udział drużyny z następujących krajów: Anglia, Argentyna, Australia, Brazylia, Kanada, Chiny, Egipt, Hiszpania, Finlandia, Francja, Meksyk, Norwegia, Portugalia, Rumunia, Rosja, RPA,  Szwecja, Singapur, USA, Włochy

  Co jeszcze możecie nam zaoferować oprócz turnieju i niepowtarzalnego klimatu?

  Obecność skautów piłkarskich z klubów z całego świata

  Wspomnieliśmy o niepowtarzalnym klimacie? No to warto w kilku słowach opisać co nas Was czeka na miejscu..

  Współzawodnictwo, międzynarodowe spotkania, poznanie innych kultur. To wszystko można znaleźć na Dana Cup. Już ponad pół miliona uczestników z ponad 115 krajów rozsławiło Dana Cup na całym świecie. Największa impreza sportowa w Danii i trzeci pod względem rozmiarów młodzieżowy turniej na świecie, zaprasza wszystkich chętnych. Dana Cup to niepowtarzalna, międzynarodowa atmosfera, piękna spokojna okolica w najpiękniejszym zakątku Danii. I tyle atrakcji, że każdy znajdzie coś dla siebie. W czasie całego pobytu do dyspozycji uczestników stoi wewnętrzna i bezpłatna sieć połączeń autokarowych, łącząca turniejowe centrum ze szkołami i boiskami. Rywalizacja i nowe doświadczenia w wyjątkowej formie. To właśnie znaczy Dana Cup. Kontakty z młodymi ludźmi z całego świata oraz granie w piłkę są niezapomnianym przeżyciem, jednakże zawsze powinno się znaleźć nieco czasu na krótką przerwę. W parku rozrywki Dana Cup będzie można zagrać w najnowsze gry komputerowe lub pobawić się w tradycyjnym wesołym miasteczku. W pobliżu głównego boiska znajdziecie ogromny namiot firmy New Balance, w którym piłkarz znajdzie wszystko to od czego przyspiesza bicie serca. W kilka minut spacerkiem można dojść do centrum Hjørring, oferującego wielki wybór sklepów i restauracji. Tylko godzina drogi samochodem lub autobusem dzieli Hjørring od wielkiego rodzinnego parku rozrywki Fårup Sommerland. Samochodem lub pociągiem można wybrać się na wycieczkę do Nordsøen Oceanarium w Hirtshals. To największe w północnej Europie słonowodne akwarium oferuje wyprawę w świat przyrody Morza Północnego i Oceanu. Nie zapomnijcie o plażach Północnej Jutlandii. To jedne z najpiękniejszych plaż na świecie, a piękny biały piasek i kąpiel w morzu zapewniają niezapomniane wrażenia. Dla wielu ciekawa będzie już sama wizyta w Danii, jednym z najbardziej przyjaznych krajów świata, z długą i wspaniałą historią.

  Właśnie po to warto przyjechać na Dana Cup.

  Rejestracja drużyny

  Opłata startowa

  €215

  od drużyny


  Opaska A

  zawiera udział, pełne wyżywienie, zakwaterowanie w szkole, transport w czasie turnieju, wejście na dyskotekę, pływalnię itd. oraz ulgi w Fårup Summerland etc.

  €160

  5-6 nocy | od osoby


  Przedłużenie pobytu | Opaska A

  Podstawowy czas pobytu na turnieju to poniedziałek - sobota. Istnieje jednak możliwość wydłużenia pobytu od soboty do niedzieli lub przyjazd dzień przed turniejem.


  Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.

  Grudzień

  2021pon27gruAll Dayśro29Leipzig Indoor Trophy 2021NiemcyLipskROCZNIK:2010 chłopcy,2008 chłopcy,2006 chłopcy,2004 chłopcy