HAMBURG, Niemcy


Hamburg – miasto w północnych Niemczech na prawach kraju związkowego niedaleko ujścia Łaby do Morza Północnego. Wolne miasto i zarazem niemiecki kraj związkowy o pow. 755 km², ludność 1,83 mln – drugie po Berlinie. Największy port morski kraju (ok. 140 mln ton przeładunku, wielki ośrodek przemysłowy (statki, elektrotechnika, przetwórstwo ropy, przemysł spożywczy) i finansowy. W 2011 roku miasto to otrzymało tytuł Europejskiej Stolicy Czystości.

Stare zabytkowe miasto – w większości zniszczone w wyniku alianckiego nalotu dywanowego 27 lipca 1943 (ponad 40 tysięcy ofiar) – otoczone jest nowoczesnymi osiedlami wkomponowanymi w obszary leśne. Historyczne centrum Hamburga znajduje się między dworcem głównym a placem Gänsemarkt Ulica Jungfernstieg nad rzeką Alster pozostaje ulicą handlową i promenadą Hamburga. Obraz miasta kształtowany jest przez wieże głównych kościołów: św. Katarzyny, św. Piotra, św. Jakuba, św. Mikołaja i św. Michała.

27-31.07.2020


Poniedziałek – 27.07.
14:00 przyjazd zespołów
17:00 kolacja
19:30 wielka ceremonia otwarcia
Wtorek – 28.07.
9:00 mecze grupowe według harmonogram
18:00 kolacja
19:30 czas wolny
Środa – 29.07.
9:00 mecze grupowe według harmonogram
18:00 kolacja
19:30 czas wolny
Czwartek – 30.07.
9:00 mecze grupowe według harmonogram
18:00 kolacja
19:30 wręczania nagród, LAOLA Party
Piątek – 31.07.
8:00 czas wolny i wyjazd zespołów

Grupy wiekowe


CHŁOPCY
2011 (7v7)
2009 (7v7)
2007 (11v11)
2005 (11v11)
2003 (11v11)
2001 (11v11)
DZIEWCYNY
2007 (11v11)
2005 (11v11)
2003 (11v11)
2001 (11v11)

Turniej piłki nożnej nad morzem
Jesteś zainteresowany tym turniejem?

Zostaw nam swój adres mailowy. Przygotujemy zupełnie darmową i spersonalizowaną ofertę na wybrany turniej piłkarski.

  Co to za turniej?

  Przeżyj niesamowitą przygodę podczas turnieju piłkarskiego LOALA Cup 2020 i zagraj mecze z drużynami z całego świata. Do Hamburga zawita ponad 200 zespołów żeby rozegrać na nowoczesnych  obiektach treningowych słynnego Hamburger SV młodzieżowy turniej piłki nożnej LAOLA CUP. Mecze zostaną rozegrane na 11 doskonale przygotowanych boiskach. Oprócz piłki nożnej miasto Hamburg oferuje mnóstwo atrakcji dla zwiedzających.  Ciesz się niezapomnianą wycieczką.

  Co na nas czeka?

  Swój pobyt na turnieju piłkarskim LAOLA CUP 2020 możecie zaplanować według indywidualnych potrzeb drużyny. Do wyboru są różne kategorie zakwaterowania i opcje wyżywienia.

  Cała drużyna będzie ulokowana w tym samym obiekcie i nie zostaniecie podzieleni na różne lokalizacje. Większość opcji noclegowych znajduje się bezpośrednio obok obiektów treningowych na których zostanie rozegrany ten największy turniej piłkarski w Niemczech. Najdalej położone opcje noclegowe znajdują się ok 25min od obiektów sportowych.

  Czeka Was 5 dni piłki nożnej, zwiedzania, zabawy i rywalizacji sportowej w duchu fair play.

  Z jakimi drużynami będziemy grali?

  W turnieju bierze udział 250 drużyn. Zespoły te pochodzą głównie z Chorwacji, Włoch, Austrii, Szwajcarii i Niemiec.

  Co jeszcze możecie nam zaoferować?

  Zniżka grupowa: na każde 25 płatnych uczestników jedno darmowe miejsce (26. osoba jedzie za darmo)
  Zniżki dla zwycięzców: Zwycięzca w każdej grupie wiekowej otrzyma voucher o wartości 250 euro, który może być zrealizowany na dowolny turniej lub obóz szkoleniowy w 2019 r. (dotyczy tylko rezerwacji co najmniej 25 osób).

  Wspomnieliśmy o tym, że jest to turniej niezwykle przyjazny dla całych rodzin? Warto wymienić niektóre atrakcje turystyczne w pobliżu.

  Rovinj jest według wielu najpiękniejszym miastem w Istrii, jeśli nie w całej Chorwacji. Jest uważany za jedno z najbardziej fotogenicznych miejsc nad Adriatykiem. Stare miasto Rovinja leży na małym półwyspie, z domami ściśle przylegającymi do siebie, a niektóre z nich wznoszą się bezpośrednio z morza. Miasto jest urokliwe i pełne ukrytych klejnotów na każdym kroku.Strome ulice Rovinja są pełne galerii sztuki i tętniących życiem barów i restauracji.
  Rovinj jest jednym z tych miast, w których nigdy się nie nudzisz. Jego piękno jest po prostu tak inspirujące, że dobrze się czujecie, chodząc po jego wąskich brukowanych uliczkach. Są miejsca, które trzeba zobaczyć w swoim życiu, a dla nas Rovinj jest jednym z tych miejsc. Podczas gdy stare miasto jest romantyczne i daje natychmiastowe poczucie dolce vita, hotele w Rovinj są miejskie i kosmopolityczne.
  W porządku, przyznajemy, że nie znajdziesz tu kilometrowej, piaszczystej plaży. Ale gdybyś ich szukał, to przede wszystkim nie przyjechałbyś do Chorwacji. Rovinj ma wspaniałe kamieniste i żwirowe plaże. Idąc na południe od słynnej plaży w Lone Bay, przez plaże Golden Cape, przez Punta Eva, aż do sąsiedniej Bali, można cieszyć się wieloma pięknymi plażami. Wspaniały park leśny, Punta Corrente znajduje się zaledwie 15 minut spacerem od starego miasta. Zapewnia relaks, ale jest to również popularny do jazdy na rowerze, joggingu, i jako kąpielisko. Ten park został zbudowany w latach 1890-1910. Kto lubi trochę adrenaliuny temu polecamy wspinaczkę. Ścianka wspinaczkowa ulokowana jest w dawnym kamieniołomie na skałach kamiennych zaledwie 20 m od morza. Trasy są odpowiednie dla początkujących Możecie sie również przepłynąć Bataną. Jest to tradycyjna mała łódź rybacka z Rovinja o długości 4,5-8 m z płaskim dnem i żaglem. Dziś bardzo niewielu ludzi łowi ryby w batanie. Zamiast tego ludzie z Rovinja próbują zachować batanę, jako prawdziwy symbol Rovinja. W tym celu, kilka lat temu lokalne muzeum House of Batana, zaczęło oferować zwiedzającym program, który obejmuje przejażdżkę tradycyjną bataną i tradycyjną kolację w Rovinj's spacio (tawerna w lokalnym dialekcie). Kto ma ochotę na nurkowanie ten trafił tu idealnie. Nurkowanie jest popularnym zajęciem w Rovinj z powodu wielu wraków statków w wodach wokół Rovinj. Najpopularniejszy wrak statku, Baron Gautsch, jest doskonale zachowany i jest najczęściej odwiedzanym wrakiem w całej Chorwacji. Ten parowiec zatonął w 1914 roku. Dziś wrak leży na głębokości 28-40 m, 12,5 NM u wybrzeży Rovinja.

  Rejestracja drużyny

  Opłata startowa

  €195

  od drużyny


  Pole namiotowe | własne namioty

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €129

  3 noce | od osoby


  Przyczepa kempingowa

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €159

  3 noce | od osoby


  Pensjonat 3*

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €169

  3 noce | od osoby


  Apartament 3*

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €169

  3 noce | od osoby


  Apartament 4*

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €189

  3 noce | od osoby


  Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.

  Październik

  brak turniejów

  Listopad

  brak turniejów

  Grudzień

  2021pon27gruAll Dayśro29Leipzig Indoor Trophy 2021NiemcyLipskROCZNIK:2010 chłopcy,2008 chłopcy,2006 chłopcy,2004 chłopcy

  Styczeń

  brak turniejów

  Luty

  brak turniejów

  Marzec

  brak turniejów