MARBELLA, Hiszpania


Marbella – miasto położone w południowej Hiszpanii, nad Morzem Śródziemnym. Położona jest ok. 47 km od centrum Malagi, na obrzeżach jej aglomeracji. Marbella leżąca w prowincji Malaga (Andaluzja) ma ok. 130 tysięcy mieszkańców, jest znanym kąpieliskiem morskim i ośrodkiem wypoczynku letniego. To również port rybacki. Miasto jest obsługiwane przez port lotniczy Malaga oddalony 40 km na wschód. W mieście działa klub piłki nożnej, Marbella FC, grający w hiszpańskiej lidze Segunda División B, będącej trzecim poziomem ligowych rozgrywek piłkarskich w Hiszpanii.

W Marbelli, w latach 2009-2011, rozgrywany był kobiecy turniej tenisowy, Andalucia Tennis Experience, zaliczany do rozgrywek cyklu WTA Tour.

23.06.-27.06.2020


Sobota – 15.06.
publikacja kalendarza meczów..
Poniedziałek – 23.06.
dzień przyjazdu, brak meczów.
Wtorek – 24.06.
zaczynają się mecze, oficjalna zdjęcia, czas na plaży
Środa – 25.06.
faza grupowa trwa, wycieczki na stadiony, czas na plaży
Piątek – 26.06. 
Finały playoff Srebra i playoffs Żłota 7v7, wręczenie nagród
Sobota – 27.06.
Finały playoff Żłota 11v11, wręczenie nagród, wielka ceremonia zamknięcie, wyjazd zespołów

Roczniki


CHŁOPCY:
2011 (7v7)
2010 (7v7)
2009 (7v7)
2008 (7v7)
2007 (11v11)
2006 (11v11)
2005 (11v11)
2004 (11v11)
DZIEWCZYNY:
2002 (11V11)

Oferta do pobrania


WKRÓTCE

Jesteś zainteresowany tym turniejem?

Zostaw nam swój adres mailowy. Przygotujemy zupełnie darmową i spersonalizowaną ofertę na wybrany turniej piłkarski.

  Co to za turniej?

  IberCup jest jednym z największych i najbardziej międzynarodowych turniejów piłki nożnej dla młodzieży na świecie. Biorąc w nim udział masz szansę zagrać przeciwko najlepszym klubom i akademiom piłkarskim. Turnieje organizowane są obecnie na trzech kontynentach w  pięciu krajach. Każda uczestnicząca drużyna zagra 4 mecze gwarantowane. W fazie kwalifikacyjnej drużyny rywalizują ze sobą w systemie ligowym. Po fazie kwalifikacyjnej następuje podział na grupę złotą i grupę srebrną. W grupie złotej swoje zmagania o tytuł najlepszej drużyny w swojej kategorii wiekowej kontynuować będą drużyny z dwóch pierwszych miejsc swojej grupy. Pozostałe drużyny będą walczyć o prymat najlepszej drużyny w grupie srebrnej. Połączenie emocji sportowych z wczasami? Czemu nie! Turniej IberCup Costa del Sol rozgrywany jest w Marbelli, jednym z najbardziej cenionych w Hiszpanii kąpielisk morskich i ośrodków wypoczynku letniego. Obecność Twojej drużyny na tym turnieju to niespotykana okazja do połączenia niezapomnianych emocji sportowych z wczasami dla całej rodziny. Na turniej oprócz Twojej drużyny zapraszamy również rodziców i osoby towarzyszce po preferencyjnych stawkach.

  Co na nas czeka?

  Wasza przygoda w Hiszpanii zacznie się od kolacji  w dniu 23.06. i potrwa aż do obiadu w dniu 27.06. podczas którego będziecie się mogli jeszcze raz zachwycić hiszpańską gościnnością. W trakcie turnieju będziecie mieli okazje powalczyć o nagrody dla swojej drużyny, a najlepsi zawodnicy zostaną nagrodzeni indywidualnie. Dla fanów statystyk dostępna będzie specjalna Appka turniejowa, w której Wy i Wasi bliscy będą mogli na bieżąco śledzić Wasze poczynania w turnieju. Wystarczy ją pobrać w Appstorze i śledzić swój zespół. W trakcie trwania zawodów będziesz mógł na bieżąco śledzić wyniki we wszystkich meczach, statystyki zawodników, rankingi drużyn i zawodników oraz dowiedzieć się np. kto został piłkarzem meczu.

  Z jakimi drużynami będziemy grali?

  W edycji 2020 wezmą udział 180 drużyn z następujących krajów: Anglia, Argentyna, Australia, Brazylia, Kanada, Chiny, Egipt, Hiszpania, Finlandia, Francja, Meksyk, Norwegia, Portugalia, Rumunia, Rosja, RPA,  Szwecja, Singapur, USA, Włochy

  Wspomnieliśmy o wakacjach? No to warto wymienić niektóre atrakcje turystyczne w pobliżu.

  Marbella to synonim bogactwa. Wakacje w tej części wybrzeża Costa del Sol spędzali tutaj Julio Iglesias, George Clooney, Antonio Banderas, a nawet król Arabii Saudyjskiej. Dom tego ostatniego wiele osób uważa za kopię Białego Domu z Waszyngtonu. ”.

  Bez względu na to jakim typem urlopowicza jesteś, Marbella powinna zaspokoić Twoje oczekiwania. Na plażowiczów czeka tu 26 km plaż. Na smakoszy dobrej kuchni – wspaniałe restauracje (w tym także z kuchnią wegańską i wegetariańską). Ci którzy lubią aktywny wypoczynek, mogą spróbować swoich sił w windsurfingu, żeglowaniu lub golfie.

  Rejestracja drużyny

  w cenie pobytu


  Hotel | 3 gwiazdki

  Cena ze śniadaniem

  €235

  5 nocy | od osoby


  Hotel | 3 gwiazdki

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €380

  5 nocy | od osoby


  Przedłużenie pobytu | 3 gwiazdki

  Cena ze śniadaniem

  €47

  1 noc | od osoby


  Przedłużenie pobytu | 3 gwiazdki

  Cena z pełnym wyżywieniem

  €76

  1 noc | od osoby


  Hotel | 4 gwiazdki

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €405

  5 nocy | od osoby


  Przedłużenie pobytu | 4 gwiazdki

  Cena z pełnym wyżywieniem

  €81

  1 noc | od osoby


  Hotel | przy plaży

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €495

  5 nocy | od osoby


  Przedłużenie pobytu | przy plaży

  Cena za dodatkowy dzień

  €99

  1 noc | od osoby


  Transport turniejowy

  przejazdy hotel-mecz-hotel

  w cenie turnieju


  Transport

  z lotniska w Maladze do Hotelu w Marbelli

  €345

  od osoby


  Transport

  z Hotelu w Marbelli na lotnisko w Maladze

  €345

  od osoby


  Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.

  Grudzień

  2021pon27gruAll Dayśro29Leipzig Indoor Trophy 2021NiemcyLipskROCZNIK:2010 chłopcy,2008 chłopcy,2006 chłopcy,2004 chłopcy