OMMEN, Holandia


Ommen – Witamy w małym i aktywnym mieście. Pięć odrestaurowanych starych wiatraków, z których dwa wciąż funkcjonują, oraz brzeg rzeki Vechte (w sumie 113 km długości) rysują krajobraz miasta i jednocześnie naszą ideę Holandii. Spacer po mieście Ommen, gdzie liczne małe sklepiki i kawiarnie zapraszają do poruszania się i zabawy, wypożyczania rowerów lub żeglowania wzdłuż rzeki Vechte z kajakiem lub łyżworolkami, o ile nie widzisz swoich chłopców na boiskach OZC Ommen!

16.06.-19.06.2022


Czwartek – 16.06.
przyjazd zespołów, ceremonia otwarcia turnieju, mecze grupowe
Piątek – 17.06.
mecze grupowe, „Resume” – zaproszenie dla jednego z przedstawicieli każdej drużyny na przegląd turnieju, wycieczki
Sobota – 18.06.
mecze grupowe, rundy półfinałowe i mecze finałowe, wręczenie nagród, ceremonia zamknięcia
Niedziela – 19.06.
wyjazd zespołów

Roczniki


CHŁOPCY
U 2013 (7v7)
U 2012 (7v7)
U 2011 (7v7)
U 2010 (7v7)
U 2009 (7v7)
U 2008 (11v11)
U 2007 (11v11)
DZIEWCZYNY
WU 2007 (7v7)

Pliki do pobrania


Jesteś zainteresowany tym turniejem?

Zostaw nam swój adres mailowy. Przygotujemy zupełnie darmową i spersonalizowaną ofertę na wybrany turniej piłkarski.

  - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82.

  Co to za turniej?

  To już 20. edycja młodzieżowego turnieju piłki nożnej "Oranje Cup", który  rozgrywany jest w Holandii w regionie Salland. Turniej jest współorganizowany przez klub OZC Ommen, Urząd Miasta Ommen i fundację KOMM MIT. Wszystkie mecze rozgrywane są na nowy kompleksie treningowym drużyny OZC Ommen, na którym znajdują się wysokiej jakości boiska z trawy naturalnej i sztucznej. Do dyspozycji drużyn będą również szatnie z prysznicami. Turniej piłkarski szyty na miarę

   

  1 osoba za darmo - jeżeli drużyna zarejestruje się przed 06.01.2022 r.
  Drużynę można zapisać do 06 maja 2022 r.

   

  Organizatorem turnieju jest powstała w 1983 roku fundacja KOMM MIT, która jest oficjalnym partnerem Niemieckiego Związku Piłki Nożnej (DFB) w zakresie piłki młodzieżowej. Od ponad 35 lat fundacja KOMM MIT organizuje międzynarodowe wydarzenia sportowe, głównie w Hiszpanii, Włoszech, Chorwacji, Holandii, Austrii, Francji i Niemczech. Ponadto w przeszłości zainicjowała i wspierała kilka oddolnych projektów piłkarskich, które są kontynuowane do dziś. Organizator skupia się na turniejach piłkarskich zarówno dla chłopców jak i dziewcząt (od 8 roku życia) i wspiera rozwój amatorskiej piłki nożnej we wszystkich krajach świata, niezależnie od tego, czy należą one do UEFA, czy do krajowej federacji zarejestrowanej w FIFA. KOMM MIT promuje piłkę nożną na najniższym szczeblu i włącza się w inicjatywę pokojowego współistnienia kultur - co roku ponad 1300 drużyn z ponad 30 krajów wraz z trenerami, kompanami, rodzicami, przyjaciółmi i rodzeństwem uczestniczą w młodzieżowych i amatorskich turniejach piłkarskich organizowanych przez KOMM MIT.

  Połączenie emocji sportowych z wczasami? Czemu nie!
  Za dodatkowo płatny dzień, można zwiedzić Amsterdam.

  Zarezerwuj swoje miejsce już teraz, skontaktuj się z nami!

  Co na nas czeka?

  Wasza przygoda w Holandii zacznie się w dniu 11.06. od wielkiej defilady na stadion, na którym odbędzie się ceremonia otwarcia. Potrwa do dnia 14.06. lub 15.06 o ile zdecydujecie się na wycieczkę do Amsterdamu.

  Jeśli te daty nie są dobre dla Twojej drużyny, sprawdź tutaj wszystkie turnieje piłkarskie w Holandii.

  Z jakimi drużynami będziemy grali?

  Co roku w Oranje Cup uczestniczy średnio 78 drużyn młodzieżowych z następujących krajów: Holandia, Hiszpania, Szwajcaria, Kosowo, Włochy, Niemcy, Chorwacja, Ukraina, Turcja.

  Wspomnieliśmy o wakacjach? No to warto wymienić niektóre atrakcje turystyczne w pobliżu.

  W czasie wolnym pomiędzy meczami możecie się wybrać do Slagharen Theme Park, gdzie przeżyjecie z całą drużyną dzień pełen przygód. Lecąc, jeżdżąc, ślizgając się, wspinając się, pływając czy nurkując. Wszystko to jest możliwe w parku rozrywki Slagharen. Czeka na Was ponad 40 atrakcji. Odpocząć możecie w Giethoorn, znanej również jako Holenderska Wenecja. To wieś licząca 2.500 mieszkańców. Ze względu na liczne kanały Giethoorn jest znany właśnie jako holenderska Wenecja. Wieś ta znajduje się w środku chronionego obszaru "De Wieden". W pobliżu znajduje się Park Narodowy "De Weerribben". Ogólnie rzecz biorąc, jest to największy obszar nizinny w Europie. Co ciekawe Giethoorn to wioska bez samochodów. Zupełnie odmiennym miejscem jest Kartplaza Action World, który znajduje się w Nijverdal (18 km od Ommen). Oprócz najdłuższego krytego toru kartingowego w Europie (ponad 1000 metrów), znajdziesz w tym miejscu również nowoczesną kręgielnie Magic-Bowling-Centrum z 10 torami. Dodatkowo, masz możliwość zabawy z grami laserowymi i odkrycia wielu innych rzeczy.

  Jak już przeczytałeś, ten turniej piłkarski jest wspaniały, ma wszystko.

  Rejestracja drużyny

  Opłata startowa

  €150

  od drużyny


  Wigwam Delux

  Namiot 5-6 osobowy
  Cena ze śniadaniem

  €174

  3 noce | od osoby


  Wigwam Delux

  Namiot 5-6 osobowy
  Cena ze śniadaniem i kolacją

  €210

  3 nocy | od osoby


  Każde niewykorzystane łóżko

  Podczas turnieju

  €60

  zapłaty


  Domek kowbojski

  Domek 5-6 osobowy
  Cena z śniadaniem

  €210

  3 noce | od osoby


  Domek kowbojski

  Domek 5-6 osobowy
  Cena ze śniadaniem i kolacją

  €246

  3 noce | od osoby


  Każde niewykorzystane łóżko

  Podczas turnieju

  €65

  zapłaty


  Zakwaterowanie znajduje się w parku rozrywki SLAGHAREN w odległości ok. 20 km od Ommen. Można nocować w namiotach „Wigwam deluxe” lub w bungalowach „Hacienda / Domek kowbojski” dla maksymalnie 6 osób. Wszystkie pokoje wyposażone są w sprzęt kuchenny, lodówkę i własne zaplecze sanitarne. Uczestnicy mogą bezpłatnie korzystać z całego parku rozrywki z ponad 40 atrakcjami (z wyłączeniem Aqua Mexicana).

  Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.

  Wrzesień

  brak turniejów

  Październik

  2022sob08paźAll Daysob15Copa Sant Vicenç 2022HISZPANIAMalgrat de MarROCZNIK:2012 chłopcy,2011 chłopcy,2010 chłopcy,2009 chłopcy,2008 chłopcy,2007 chłopcy,2006 chłopcy,2005 chłopcy,2004 chłopcy,2003 chłopcy

  Pokaż więcej turniejów

  Listopad

  brak turniejów

  Grudzień

  brak turniejów

  Styczeń

  brak turniejów

  Luty

  brak turniejów