OMMEN, Holandia


Ommen – Witamy w małym i aktywnym mieście. Pięć odrestaurowanych starych wiatraków, z których dwa wciąż funkcjonują, oraz brzeg rzeki Vechte (w sumie 113 km długości) rysują krajobraz miasta i jednocześnie naszą ideę Holandii. Spacer po mieście Ommen, gdzie liczne małe sklepiki i kawiarnie zapraszają do poruszania się i zabawy, wypożyczania rowerów lub żeglowania wzdłuż rzeki Vechte z kajakiem lub łyżworolkami, o ile nie widzisz swoich chłopców na boiskach OZC Ommen!

11.06.-14.06.2020


Czwartek – 11.06.
przyjazd zespołów, spotkania informacyjna z trenerami, ceremonia otwarcia turnieju, mecz otwarcia
Piątek – 12.06.
mecze grupowe, „Resume” – zaproszenie dla jednego z przedstawicieli każdej drużyny na przegląd turnieju. W czasie trwania spotkania degustacja typowych holenderskich potraw i napojów, wycieczki fakultatywne
Sobota – 13.06.
rundy półfinałowe i mecze finałowe, wręczenie nagród, wielka ceremonia zamknięcia “ALLtogether“
Niedziela – 14.06.
wyjazd zespołów w południe, opcja wykupienia dodatkowego dnia (wyjazd do Amsterdamu)

Roczniki


CHŁOPCY
2011 (7v7)
2010 (7v7)
2009 (7v7)
2008 (7v7)
2007 (7v7)
2006 (11v11)
2005 (11v11)
DZIEWCZYNY
2005 (7v7)

Pliki do pobrania


Jesteś zainteresowany tym turniejem?

Zostaw nam swój adres mailowy. Przygotujemy zupełnie darmową i spersonalizowaną ofertę na wybrany turniej piłkarski.

  Co to za turniej?

  To już 19. edycja młodzieżowego turnieju piłki nożnej "Oranje Cup", który  rozgrywany jest w Holandii w regionie Salland. Turniej jest współorganizowany przez klub OZC Ommen, Urząd Miasta Ommen i fundację KOMM MIT. Wszystkie mecze rozgrywane są na nowy kompleksie treningowym drużyny OZC Ommen, na którym znajdują się wysokiej jakości boiska z trawy naturalnej i sztucznej. Do dyspozycji drużyn będą również szatnie z prysznicami.

   

  1 osoba za darmo - jeżeli drużyna zarejestruje się przed 06.01.2020 r.

   

  Organizatorem turnieju jest powstała w 1983 roku fundacja KOMM MIT, która jest oficjalnym partnerem Niemieckiego Związku Piłki Nożnej (DFB) w zakresie piłki młodzieżowej. Od ponad 35 lat fundacja KOMM MIT organizuje międzynarodowe wydarzenia sportowe, głównie w Hiszpanii, Włoszech, Chorwacji, Holandii, Austrii, Francji i Niemczech. Ponadto w przeszłości zainicjowała i wspierała kilka oddolnych projektów piłkarskich, które są kontynuowane do dziś. Organizator skupia się na turniejach piłkarskich zarówno dla chłopców jak i dziewcząt (od 8 roku życia) i wspiera rozwój amatorskiej piłki nożnej we wszystkich krajach świata, niezależnie od tego, czy należą one do UEFA, czy do krajowej federacji zarejestrowanej w FIFA. KOMM MIT promuje piłkę nożną na najniższym szczeblu i włącza się w inicjatywę pokojowego współistnienia kultur - co roku ponad 1300 drużyn z ponad 30 krajów wraz z trenerami, kompanami, rodzicami, przyjaciółmi i rodzeństwem uczestniczą w młodzieżowych i amatorskich turniejach piłkarskich organizowanych przez KOMM MIT.

  Połączenie emocji sportowych z wczasami? Czemu nie!
  Za dodatkowo płatny dzień, można zwiedzić Amsterdam

  Co na nas czeka?

  Wasza przygoda w Holandii zacznie się w dniu 11.06. od wielkiej defilady na stadion, na którym odbędzie się ceremonia otwarcia. Potrwa do dnia 14.06. lub 15.06 o ile zdecydujecie się na wycieczkę do Amsterdamu.

  Z jakimi drużynami będziemy grali?

  Co roku w Oranje Cup uczestniczy średnio 78 drużyn młodzieżowych z następujących krajów: Holandia, Hiszpania, Szwajcaria, Kosowo, Włochy, Niemcy, Chorwacja, Ukraina, Turcja.

  Wspomnieliśmy o wakacjach? No to warto wymienić niektóre atrakcje turystyczne w pobliżu.

  W czasie wolnym pomiędzy meczami możecie się wybrać do Slagharen Theme Park, gdzie przeżyjecie z całą drużyną dzień pełen przygód. Lecąc, jeżdżąc, ślizgając się, wspinając się, pływając czy nurkując. Wszystko to jest możliwe w parku rozrywki Slagharen. Czeka na Was ponad 40 atrakcji. Odpocząć możecie w Giethoorn, znanej również jako Holenderska Wenecja. To wieś licząca 2.500 mieszkańców. Ze względu na liczne kanały Giethoorn jest znany właśnie jako holenderska Wenecja. Wieś ta znajduje się w środku chronionego obszaru "De Wieden". W pobliżu znajduje się Park Narodowy "De Weerribben". Ogólnie rzecz biorąc, jest to największy obszar nizinny w Europie. Co ciekawe Giethoorn to wioska bez samochodów. Zupełnie odmiennym miejscem jest Kartplaza Action World, który znajduje się w Nijverdal (18 km od Ommen). Oprócz najdłuższego krytego toru kartingowego w Europie (ponad 1000 metrów), znajdziesz w tym miejscu również nowoczesną kręgielnie Magic-Bowling-Centrum z 10 torami. Dodatkowo, masz możliwość zabawy z grami laserowymi i odkrycia wielu innych rzeczy.

  Rejestracja drużyny

  Opłata startowa

  €130

  od drużyny


  Wigwam Delux

  Namiot 5-6 osobowy
  Cena ze śniadaniem

  €156

  3 noce | od osoby


  Wigwam Delux

  Namiot 5-6 osobowy
  Cena ze śniadaniem i kolacją

  €192

  1 noc | od osoby


  Domek kowbojski

  Domek 5-6 osobowy
  Cena z śniadaniem

  €184

  3 noce | od osoby


  Domek kowbojski

  Domek 5-6 osobowy
  Cena ze śniadaniem i kolacją

  €220

  3 noce | od osoby


  Zakwaterowanie znajduje się w parku rozrywki SLAGHAREN w odległości ok. 20 km od Ommen. Można nocować w namiotach „Wigwam deluxe” lub w bungalowach „Hacienda / Domek kowbojski” dla maksymalnie 6 osób. Wszystkie pokoje wyposażone są w sprzęt kuchenny, lodówkę i własne zaplecze sanitarne. Uczestnicy mogą bezpłatnie korzystać z całego parku rozrywki z ponad 40 atrakcjami (z wyłączeniem Aqua Mexicana).

  Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.

  Październik

  brak turniejów

  Listopad

  brak turniejów

  Grudzień

  2021pon27gruAll Dayśro29Leipzig Indoor Trophy 2021NiemcyLipskROCZNIK:2010 chłopcy,2008 chłopcy,2006 chłopcy,2004 chłopcy

  Styczeń

  brak turniejów

  Luty

  brak turniejów

  Marzec

  brak turniejów