MARESME, Hiszpania


Międzynarodowy turniej piłkarski Copa Cataluna organizowany jest co roku w Costa del Maresme. Regionie turystycznym w północno-wschodniej Hiszpanii, który rozciągaja się wzdłuż wybrzeża Morza Śródziemnego. Wybrzeże Maresme stanowi fragment – południową część – słynnej Costa Brava. Sięga od Blanes na północy aż do Barcelony na południu i jest gęsto zaludniony, szczególnie w południowej części, gdzie rozciągają się duże przedmieścia Barcelony. Na południu Costa del Maresme graniczy z Costa del Garraf, z którym tworzy wybrzeże prowincji Barcelona. Wąski pas nadmorski, graniczący z pasmem górskim kryje w sobie długie i zapierające dech w piersiach piaszczyste plaże, malownicze wioski rybackie oraz ośrodki turystyczne z długoletnią tradycją. Malgrat de Mar, Santa Susanna, Pineda de Mar, a zwłaszcza Calella de la Costa to tylko kilka od lat znanych na całym świecie kurortów. Ciekawostką jest fakt, że  w każdym z tych nadmorskich miejscowości znajduje się co najmniej jeden stadion piłkarski, co dobitnie świadczy o znaczeniu społecznym piłki nożnej w tym regionie. W tym regionie również odbywają się wszystkie pozostałe turnieje piłkarskie dla dzieci, które fundacja „KOMM MIT” organizuje w Hiszpanii.

24-30.06.2021


Piątek – 24.06.
dzień wolny, możliwości wycieczek
Sobota – 25.06.
dzień wolny, możliwości wycieczek
Niedziela – 26.06.
przyjazd do Malgrat de Mar/Costa de Barcelona-Maresme, spotkanie turniejowe z trenerami i personelem pomocniczym
Poniedziałek – 27.06.
ceremonia otwarcia na stadionie, mecz otwarcia (po którym następują mecze grupowe zgodnie z harmonogramem turnieju)
Wtorek – 28.06.
mecze grupowe według harmonogramu, możliwości wycieczek
Środa – 29.06.
mecze grupowe według harmonogramu, „Résumé” – Zaproszenie od KOMM MIT
Czwartek – 30.06.
początek ćwierćfinałów i półfinałów, początek finałów, wielka ceremonia wręczenia nagród (z wręczeniem trofeów i fajerwerkami na zakończenie)

Roczniki


CHŁOPCY
2013 (7v7)
2012 (7v7)
2011 (7v7)
2010 (7v7)
2009 (11v11)
2008 (11v11)
2007 (11v11)
2006 (11v11)
2005 (11v11)
2003 (11v11)
DZIEWCZYNY
2004 (11V11)

Pliki do pobrania


Jesteś zainteresowany tym turniejem?

Zostaw nam swój adres mailowy. Przygotujemy zupełnie darmową i spersonalizowaną ofertę na wybrany turniej piłkarski.

  Co to za turniej?

  Międzynarodowy turniej piłkarski Copa Cataluña ma przyjemność zaprosić Państwa na 34 edycję. Jest to jeden z najstarszych turniejów piłkarskich odbywający się w Hiszpanii. Ten zagraniczny turniej piłki nożnej jest zorganizowany we współpracy z władzami miejskimi regionu. Mecze rozgrywane są na boiskach z trawy sztucznej w Pineda de Mar, Santa Susanna, Malgrat de Mar, Sant Pol de Mar, Canet de Mar, Arenys de Mar, Arenys de Munt, Sant Vicenca de Montalt i Mataró. Wszystkie stadiony posiadają przebieralnie i prysznice.

  Turnieje piłkarskie dla dzieci z serii "KOMM MIT" są organizowane przez założoną w 1983 roku fundację o tej samej nazwie. Fundacja jest oficjalnym partnerem Niemieckiego Związku Piłki Nożnej (DFB) ds. piłki młodzieżowej. Od ponad 35 lat fundacja organizuje młodzieżowe turnieje piłki nożnej. Głównie w Hiszpanii, Włoszech, Chorwacji, Holandii, Austrii, Francji i Niemczech. Organizator skupia się na międzynarodowych turniejach piłkarskich dla chłopców jak i dziewcząt (od 8 roku życia) oraz wspiera rozwój amatorskiej piłki nożnej we wszystkich krajach świata, niezależnie od tego, czy należą one do UEFA, czy do krajowej federacji zarejestrowanej w FIFA. Celem nadrzędnym KOMM MIT jest promocja piłki nożnej na najniższym szczeblu i włączanie się w inicjatywę pokojowego współistnienia kultur. Co roku ponad 1300 drużyn z ponad 30 krajów wraz z trenerami, rodzicami, przyjaciółmi i rodzeństwem uczestniczą w młodzieżowych i amatorskich turniejach piłkarskich organizowanych przez KOMM MIT. Chcesz otrzymać ofertę na turnieje piłkarskie dla dzieci? Porozmawiaj z naszym ekspertem i otrzymaj pomocne wskazówki i informacje. Sprawdź również inne nasze młodzieżowe turnieje piłki nożnej.

  Z jakimi drużynami będziemy grali?

  Co roku w Copa Cataluna uczestniczy średnio 95 drużyn młodzieżowych z następujących krajów: Egipt, Albania, Algieria, Argentyna, Chile, Dania, Anglia, Francja, Grecja, Indonezja, Irlandia, Izrael, Włochy, Kanada, Kazachstan, Kolumbia, Chorwacja, Macedonia, Norwegia, Panama, Peru, Polska, Rumunia, Rosja, Szkocja, Szwecja, Słowenia, Hiszpania, Ukraina, Stany Zjednoczone Ameryki, Walia, Białoruś.

  Międzynarodowy turniej piłkarski to jedno, ale wspomnieliśmy również o wakacjach. Warto wymienić niektóre atrakcje turystyczne w pobliżu.

  Copa Cataluna to nie tylko zagraniczny turniej piłki nożnej, a Maresme i Barcelona to nie tylko oferta plaż i słońca. Możesz się cieszyć szeroką gamą atrakcji. Dla każdego coś się znajdzie. W końcu to Barcelona i Camp Nou - Poznaj stolicę Katalonii. Odwiedź słynną katedrę Sagrada Família, inne wspaniałe dzieła Antoniego Gaudiego, port olimpijski, Las Ramblas lub fantastyczną dzielnicę gotycką. Obowiązkowa wizyta na legendarnym stadionie FC Barcelona, "Camp Nou". polecamy również wizytę w Parku przygód "Activ Natura" - Plenerowy park przygód "Activ Natura" w Santa Susanna oferuje wiele zajęć sportowych i rekreacyjnych, takich jak naturalna ściana wspinaczkowa, zip line, quady czy jazda konna. A co byście powiedzieli na Średniowieczną noc - Poddaj się atmosferze średniowiecznego zamku i ciesz się turniejem ku czci hrabiego Valtordery. Można również skosztować średniowiecznego posiłku. Hiszpańska noc z pokazem flamenco - Ten spektakl ze znanym hiszpańskim tenorem, tancerzami flamenco i hiszpańską gitarą oczaruje wszystkich w Gran Casino de Lloret de Mar. Park Port Aventura i Ferrari - Oferują one swoim gościom adrenalinę. Jeden z największych parków rozrywki w Europie. Sami widzicie, że ten międzynarodowy turniej piłkarski to idealnie połączenie wakacji i rywalizacji sportowej.

  Rejestracja drużyny

  Opłata startowa

  €150

  od drużyny


  Hotel | 2 gwiazdki

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €282

  6 nocy | od osoby


  Hotel | 3 gwiazdki

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €310

  6 nocy | od osoby


  Transport

  Cena obejmuje transfer na wszystkie mecze zespołu, transfer na ceremonię otwarcia i wręczenia nagród, transfer do pozostałych lokalizacji wynikających z programu turnieju.

  €39

  od osoby


  Transport

  Lotnisko-hotel-lotnisko

  €50

  od grupy (między godziną 21.00 a 7.00)


  Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.

  Październik

  brak turniejów

  Listopad

  brak turniejów

  Grudzień

  2021pon27gruAll Dayśro29Leipzig Indoor Trophy 2021NiemcyLipskROCZNIK:2010 chłopcy,2008 chłopcy,2006 chłopcy,2004 chłopcy

  Styczeń

  brak turniejów

  Luty

  brak turniejów

  Marzec

  brak turniejów