MARESME, Hiszpania


Costa del Maresme to region turystyczny w północno-wschodniej Hiszpanii rozciągający się wzdłuż wybrzeża Morza Śródziemnego. Wybrzeże Maresme stanowi fragment – południową część – słynnej Costa Brava. Sięga od Blanes na północy aż do Barcelony na południu i jest gęsto zaludniony, szczególnie w południowej części, gdzie rozciągają się duże przedmieścia Barcelony. Na południu Costa del Maresme graniczy z Costa del Garraf, z którym tworzy wybrzeże prowincji Barcelona. Wąski pas nadmorski, graniczący z pasmem górskim kryje w sobie długie i zapierające dech w piersiach piaszczyste plaże, malownicze wioski rybackie oraz ośrodki turystyczne z długoletnią tradycją. Malgrat de Mar, Santa Susanna, Pineda de Mar, a zwłaszcza Calella de la Costa to tylko kilka od lat znanych na całym świecie kurortów. Ciekawostką jest fakt, że  w każdym z tych nadmorskich miejscowości znajduje się co najmniej jeden stadion piłkarski, co dobitnie świadczy o znaczeniu społecznym piłki nożnej w tym regionie.

03-09.07.2022


Sobota – 02.07.
dzień przyjazdu, wycieczki, bez meczów
Niedziela – 03.07.
przyjazd do Malgrat de Mar/Costa de Barcelona-Maresme, spotkanie turniejowe z trenerami i szkoleniowcami, bez meczów
Poniedziałek – 04.07.
ceremonia otwarcia na stadionie, mecz otwarcia (po nim mecze grupowe zgodnie z harmonogramem turnieju)
Wtorek – 05.07.
mecze grupowe według harmonogramu, wycieczki
Środa – 06.07.
mecze grupowe zgodnie z harmonogramem turnieju, wycieczki, podsumowanie – Zaproszenie od KOMM MIT
Czwartek – 07.07.
rozpoczęcie ćwierćfinałów i półfinałów, rozpoczęcie finałów, wielka ceremonia wręczenia nagród (z wręczeniem trofeów i fajerwerkami na zakończenie)

Sobota – 08.07.
wyjazd zespołów

Roczniki


CHŁOPCY
U11 – 2011/2012 (7v7)
U13 – 2009/2010 (11v11)
U15 – 2007/2008 (11v11)
U17 – 2005/2006 (11v11)
U19 – 2003/2004 (11v11)

Pliki do pobrania


Jesteś zainteresowany tym turniejem?

Zostaw nam swój adres mailowy. Przygotujemy zupełnie darmową i spersonalizowaną ofertę na wybrany turniej piłkarski.

  - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82.

  Co to za turniej?

  Międzynarodowy młodzieżowy turniej piłki nożnej "Spain Trophy" ma przyjemność zaprosić Państwa na 14. edycję. Turniej jest organizowany dzięki współpracy fundacji KOMM MIT z władzami miejskimi regionu. Mecze rozgrywane są na boiskach ze sztuczną nawierzchnią w Pineda de Mar, Santa Susanna, Malgrat de Mar, Sant Pol de Mar, Canet de Mar, Arenys de Mar, Arenys de Munt, Sant Vicenca de Montalt i Mataró.  Organizatorem turnieju jest powstała w 1983 roku fundacja KOMM MIT (tłumaczenie: chodź ze mną), która jest oficjalnym partnerem Niemieckiego Związku Piłki Nożnej (DFB) w zakresie piłki młodzieżowej.

   

  1 osoba za darmo - jeżeli drużyna zarejestruje się przed 06.01.2020 r.
  Drużynę można zapisać do 2 maja 2022 r.

  Od ponad 35 lat fundacja KOMM MIT organizuje międzynarodowe wydarzenia sportowe, głównie w Hiszpanii, Włoszech, Chorwacji, Holandii, Austrii, Francji i Niemczech. Ponadto w przeszłości zainicjowała i wspierała kilka oddolnych projektów piłkarskich, które są kontynuowane do dziś. Organizator skupia się na turniejach piłkarskich zarówno dla chłopców jak i dziewcząt (od 8 roku życia) i wspiera rozwój amatorskiej piłki nożnej we wszystkich krajach świata, niezależnie od tego, czy należą one do UEFA, czy do krajowej federacji zarejestrowanej w FIFA. KOMM MIT promuje piłkę nożną na najniższym szczeblu i włącza się w inicjatywę pokojowego współistnienia kultur - co roku ponad 1300 drużyn z ponad 30 krajów wraz z trenerami, kompanami, rodzicami, przyjaciółmi i rodzeństwem uczestniczą w młodzieżowych i amatorskich turniejach piłkarskich organizowanych przez KOMM MIT.

  Z jakimi drużynami będziemy grali?

  Co roku w turnieju piłki juniorskiej "Spain Trophy" uczestniczy średnio 50 drużyn młodzieżowych z następujących krajów: Egipt, Algieria, Belgia, Bułgaria, Anglia, Francja, Niemcy, Indie, Izrael, Włochy, Kolumbia, Liban, Malta, Palestyna, Peru, Rumunia, Hiszpania, Ukraina.

  Jeśli chcesz porównać ten turniej z innymi turniejami piłkarskimi w Hiszpanii, możesz to zrobić tutaj.

  Wspomnieliśmy o wakacjach? No to warto wymienić niektóre atrakcje turystyczne w pobliżu.

  Maresme i Barcelona to nie tylko oferta plaż i słońca. Możesz się cieszyć szeroką gamą atrakcji. Dla każdego coś się znajdzie. W końcu to Barcelona i Camp Nou - Poznaj stolicę Katalonii. Odwiedź słynną katedrę Sagrada Família, inne wspaniałe dzieła Antoniego Gaudiego, port olimpijski, Las Ramblas lub fantastyczną dzielnicę gotycką. Obowiązkowa wizyta na legendarnym stadionie FC Barcelona, "Camp Nou". polecamy również wizytę w Parku przygód "Activ Natura" - Plenerowy park przygód "Activ Natura" w Santa Susanna oferuje wiele zajęć sportowych i rekreacyjnych, takich jak naturalna ściana wspinaczkowa, zip line, quady czy jazda konna. A co byście powiedzieli na Średniowieczną noc - Poddaj się atmosferze średniowiecznego zamku i ciesz się turniejem ku czci hrabiego Valtordery. Można również skosztować średniowiecznego posiłku. Hiszpańska noc z pokazem flamenco - Ten spektakl ze znanym hiszpańskim tenorem, tancerzami flamenco i hiszpańską gitarą oczaruje wszystkich w Gran Casino de Lloret de Mar. Park Port Aventura i Ferrari - Oferują one swoim gościom adrenalinę. Jeden z największych parków rozrywki w Europie.

  Co na nas czeka?

  Wasza przygoda w Hiszpanii zacznie się od kolacji  w dniu 28.06. i potrwa aż do śniadania w dniu 04.07.

  Skontaktuj się z nami i zarezerwuj swoje miejsce już teraz!

  Rejestracja drużyny

  Opłata startowa

  €150

  od drużyny


  Hotel | 2 gwiazdki

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €282

  6 nocy | od osoby


  Hotel | 3 gwiazdki

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €310

  6 nocy | od osoby


  Transport

  Cena obejmuje transfer na wszystkie mecze zespołu, transfer na ceremonię otwarcia i wręczenia nagród, transfer do pozostałych lokalizacji wynikających z programu turnieju.

  €39

  od osoby


  Transport lotnisko-hotel-lotnisko

  w cenie

  Opłata do 50 €

  między godziną 21:00 a 7:00 w każdą stronę za grupę


  Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.

  Wrzesień

  brak turniejów

  Październik

  2022sob08paźAll Daysob15Copa Sant Vicenç 2022HISZPANIAMalgrat de MarROCZNIK:2012 chłopcy,2011 chłopcy,2010 chłopcy,2009 chłopcy,2008 chłopcy,2007 chłopcy,2006 chłopcy,2005 chłopcy,2004 chłopcy,2003 chłopcy

  Pokaż więcej turniejów

  Listopad

  brak turniejów

  Grudzień

  brak turniejów

  Styczeń

  brak turniejów

  Luty

  brak turniejów