LAGO DI GARDA, Włochy


Lago di Garda – jezioro w północnych Włoszech, największe i najczystsze jezioro tego kraju. Położone w połowie drogi między Wenecją a Mediolanem, otoczone szczytami Prealpi Gardesane, w pobliżu grup górskich Alpi dell’Adamello e della Presanella, Dolomiti di Brenta, Dolomiti di Fiemme i Prealpi Vicentine. Jezioro leży w granicach 3 prowincji Włoch: Trydent, Werona i Brescia. Do 1918 roku północna część jeziora należała do Austro-Węgier.
Wokół jeziora Garda znajduje się wiele miasteczek turystycznych i kurortów. Panuje tu łagodny klimat z roślinnością śródziemnomorską. Wokół jeziora są miejscowości z zabytkową zabudową (historyczne centra miast, dawne zamki i fortece) oraz dobrze zagospodarowanymi plażami żwirowymi z łagodnym zejściem do jeziora. Północna część jeziora – bardziej górzysta i wietrzna – jest odwiedzana przez windsurferów. W południowej części jeziora woda jest cieplejsza, znajdują się tam liczne kempingi, parki rozrywki oraz źródła termalne.
Północna część jeziora Garda znajduje się w autonomicznym regionie Trentino.

10.04.-13.04.2020


Piątek – 10.04.
przyjazd, odprawa, spotkanie techniczne ze wszystkimi organami nadzoru, ceremonia otwarcia.
Sobota – 11.04.
mecze grupowe według harmonogram, wycieczki / zwiedzanie
Niedziela – 12.04.
mecze grupowe według harmonogram, wycieczki / zwiedzanie
Poniedziałek – 13.04.
mecze finałowe, wręczenia nagród, ceremonia zamknięcie turnieju, wyjazd zespołów

Roczniki


CHŁOPCY
2011 (7v7)
2010 (7v7)
2009 (7v7)
2008 (9v9)
2007 (9v9)
2006 (11v11)
2005 (11v11)
2003 (11v11)
2001 (11v11)

Pliki do pobrania


Jesteś zainteresowany tym turniejem?

Zostaw nam swój adres mailowy. Przygotujemy zupełnie darmową i spersonalizowaną ofertę na wybrany turniej piłkarski.

  Co to za turniej?

  SOCCACUP Lago di Garda to międzynarodowy młodzieżowy turniej piłkarski, przyjazny dla całych rodzin. Turniej corocznie organizowany jest w magicznym mieście Garda, leżącym nad jeziorem w jednym z najładniejszych rejonów Włochy i słynącym z pięknych krajobrazów.

   

  Miejsce dla jednego trenera w gratisie.
  Za każde 25 osób zarejestrowanych na turnieju otrzymasz jedno miejsce w gratisie (przy 50 osobach 2 miejsca za darmo itd.)

  Co na nas czeka?

  Wszystkim uczestnikom turnieju przysługuje pełne wyżywienie  (począwszy od kolacji w piątek i kończąc z śniadaniem w poniedziałek). W zależności od potrzeb do wyboru są różne opcje zakwaterowania (w różnych kategoriach cenowych). Organizator turnieju przewidział uroczystą ceremonię otwarcia oraz spotkanie techniczne z przedstawicielami wszystkich drużyn, celem potwierdzenia dokładnych zasad turnieju. Wszyscy zawodnicy i trenerzy zostaną wyposażeni w specjalną broszurę turniejową. Długość trwania meczów jest dopasowany do grupy wiekowej piłkarek i piłkarzy. Mecze będą sędziowane przez oficjalnych sędziów, a nad zdrowiem zawodników czuwać będzie specjalna pomoc medyczna. Podczas meczów organizator przewidział również wody dla zawodniczek i zawodników. Po zakończeniu turnieju odbędzie się ceremonia wręczania nagród podczas której wszyscy uczestnicy turnieju otrzymają medale. Cztery najlepsze drużyny z każdej kategorii wiekowej otrzymają trofea.

  Z jakimi drużynami będziemy grali?

  W turnieju bierze udział maksymalnie 32 do 40 drużyn. Zespoły te pochodzą głównie z Chorwacji, Włoch, Austrii, Szwajcarii i Niemiec.

  Co jeszcze możecie nam zaoferować?

  Zniżka grupowa: na każde 25 płatnych uczestników jedno darmowe miejsce (26. osoba jedzie za darmo)
  Zniżki dla zwycięzców: Zwycięzca w każdej grupie wiekowej otrzyma voucher o wartości 250 euro, który może być zrealizowany na dowolny turniej lub obóz szkoleniowy w 2019 r. (dotyczy tylko rezerwacji co najmniej 25 osób).

  Wspomnieliśmy o tym, że jest to turniej niezwykle przyjazny dla całych rodzin? Warto wymienić niektóre atrakcje turystyczne w pobliżu.

  Lago di Garda  jest ułożone południkowo, ma długość około 55 km i szerokość od 4 km w północnej do 12 km w południowej części. Północna część jeziora jest węższa, otoczona górami, z których większość należy do alpejskiego łańcucha Gruppo del Baldo z łańcucha Prealpi Gardesane. Część południowa, szersza, znajduje się na przedpolu gór. Średnia głębokość jeziora wynosi 136 m a największa głębia 346 m. Na jeziorze jest wiele małych wysepek oraz 5 dużych. Największa z nich to Isola del Garda położona około 200 metrów od przylądka Capo San Fermo znajdującego się po zachodniej stronie jeziora w południowej jego części. Wyspa jest wydłużona równoleżnikowo o wymiarach 1000 na 60 metrów.

  Rejestracja drużyny

  Opłata startowa

  €195

  od drużyny


  Bungalow

  Cena ze śniadaniem i kolacją

  €157

  3 noce | od osoby


  Spa Resort 4*

  Cena ze śniadaniem i kolacją

  €178

  3 noce | od osoby


  Spa Resort 5*

  Cena ze śniadaniem i kolacją

  €178

  3 noce | od osoby


  Hotel 3*

  Cena ze śniadaniem i kolacją

  €178

  3 noce | od osoby


  Hotel 4*

  Cena ze śniadaniem i kolacją

  €195

  3 noce | od osoby


  Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.

  Październik

  brak turniejów

  Listopad

  brak turniejów

  Grudzień

  2021pon27gruAll Dayśro29Leipzig Indoor Trophy 2021NiemcyLipskROCZNIK:2010 chłopcy,2008 chłopcy,2006 chłopcy,2004 chłopcy

  Styczeń

  brak turniejów

  Luty

  brak turniejów

  Marzec

  brak turniejów