ISTRIEN, Chorwacja


Istrien – półwysep w południowej Europie, w północnej części Morza Adriatyckiego. Zdecydowana jego większość należy do Chorwacji, tylko niewielka północna część do Słowenii, a najbardziej na północ wysunięte miasteczko Muggia do Włoch. Powierzchnia: ok. 3,5 tys. km². Ludność ok. 330 tys. (z tego ok. 235 tys. w Chorwacji, ok. 80 tys. w Słowenii, ok. 15 tys. we Włoszech).
Istrię tradycyjnie dzieli się na trzy części: Białą Istrię, Szarą Istrię i Czerwoną Istrię. Nazwy pochodzą od koloru ziemi.
Duża część półwyspu jest górzysta (Učka, 1396 m n.p.m.) z wybitnie zaznaczonymi zjawiskami krasowymi. Brzegi w części wschodniej strome. Panuje tutaj klimat śródziemnomorski. Porasta go roślinność krzaczasta (makia, sziblak) i lasy dębowe.

29.05.-01.06.2020


Piątek – 29.05.
przyjazd, odprawa, spotkanie techniczne ze wszystkimi organami nadzoru, ceremonia otwarcia.
Sobota – 30.05.
mecze grupowe według harmonogram, wycieczki / zwiedzanie
Niedziela – 31.05.
mecze grupowe według harmonogram, wycieczki / zwiedzanie
Poniedziałek – 01.06.
mecze finałowe, wręczenia nagród, ceremonia zamknięcie turnieju, wyjazd zespołów

Roczniki


CHŁOPCY
2011 (7v7)
2010 (7v7)
2009 (7v7)
2008 (9v9)
2007 (9v9)
2006 (11v11)
2005 (11v11)
2003 (11v11)
2001 (11v11)

Pliki do pobrania


Jesteś zainteresowany tym turniejem?

Zostaw nam swój adres mailowy. Przygotujemy zupełnie darmową i spersonalizowaną ofertę na wybrany turniej piłkarski.

  Co to za turniej?

  SOCCACUP Istria to międzynarodowy młodzieżowy turniej piłkarski, przyjazny dla całych rodzin. Turniej corocznie organizowany jest  nad Adriatykiem w jednym z najbardziej popularnych rejonów Chorwacji i słynącym z pięknych krajobrazów.

   

  Miejsce dla jednego trenera w gratisie.
  Za każde 25 osób zarejestrowanych na turnieju otrzymasz jedno miejsce w gratisie (przy 50 osobach 2 miejsca za darmo itd.)

  Co na nas czeka?

  Wszystkim uczestnikom turnieju przysługuje pełne wyżywienie  (począwszy od kolacji w piątek i kończąc z śniadaniem w poniedziałek). W zależności od potrzeb do wyboru są różne opcje zakwaterowania (w różnych kategoriach cenowych). Organizator turnieju przewidział uroczystą ceremonię otwarcia oraz spotkanie techniczne z przedstawicielami wszystkich drużyn, celem potwierdzenia dokładnych zasad turnieju. Wszyscy zawodnicy i trenerzy zostaną wyposażeni w specjalną broszurę turniejową. Długość trwania meczów jest dopasowany do grupy wiekowej piłkarek i piłkarzy. Mecze będą sędziowane przez oficjalnych sędziów, a nad zdrowiem zawodników czuwać będzie specjalna pomoc medyczna. Podczas meczów organizator przewidział również wody dla zawodniczek i zawodników. Po zakończeniu turnieju odbędzie się ceremonia wręczania nagród podczas której wszyscy uczestnicy turnieju otrzymają medale. Cztery najlepsze drużyny z każdej kategorii wiekowej otrzymają trofea.

  Z jakimi drużynami będziemy grali?

  W turnieju bierze udział maksymalnie 32-40 drużyn. Zespoły te pochodzą głównie z Albania, Austria, Egipt, Niemcy, Indie, Japonia,Rosja, Szwecja

  Co jeszcze możecie nam zaoferować?

  Zniżka grupowa: na każde 25 płatnych uczestników jedno darmowe miejsce (26. osoba jedzie za darmo)
  Zniżki dla zwycięzców: Zwycięzca w każdej grupie wiekowej otrzyma voucher o wartości 250 euro, który może być zrealizowany na dowolny turniej lub obóz szkoleniowy w 2019 r. (dotyczy tylko rezerwacji co najmniej 25 osób).

  Wspomnieliśmy o tym, że jest to turniej niezwykle przyjazny dla całych rodzin? Warto wymienić niektóre atrakcje turystyczne w pobliżu.

  Rovinj jest według wielu najpiękniejszym miastem w Istrii, jeśli nie w całej Chorwacji. Jest uważany za jedno z najbardziej fotogenicznych miejsc nad Adriatykiem. Stare miasto Rovinja leży na małym półwyspie, z domami ściśle przylegającymi do siebie, a niektóre z nich wznoszą się bezpośrednio z morza. Miasto jest urokliwe i pełne ukrytych klejnotów na każdym kroku.Strome ulice Rovinja są pełne galerii sztuki i tętniących życiem barów i restauracji.
  Rovinj jest jednym z tych miast, w których nigdy się nie nudzisz. Jego piękno jest po prostu tak inspirujące, że dobrze się czujecie, chodząc po jego wąskich brukowanych uliczkach. Są miejsca, które trzeba zobaczyć w swoim życiu, a dla nas Rovinj jest jednym z tych miejsc. Podczas gdy stare miasto jest romantyczne i daje natychmiastowe poczucie dolce vita, hotele w Rovinj są miejskie i kosmopolityczne.
  W porządku, przyznajemy, że nie znajdziesz tu kilometrowej, piaszczystej plaży. Ale gdybyś ich szukał, to przede wszystkim nie przyjechałbyś do Chorwacji. Rovinj ma wspaniałe kamieniste i żwirowe plaże. Idąc na południe od słynnej plaży w Lone Bay, przez plaże Golden Cape, przez Punta Eva, aż do sąsiedniej Bali, można cieszyć się wieloma pięknymi plażami. Wspaniały park leśny, Punta Corrente znajduje się zaledwie 15 minut spacerem od starego miasta. Zapewnia relaks, ale jest to również popularny do jazdy na rowerze, joggingu, i jako kąpielisko. Ten park został zbudowany w latach 1890-1910. Kto lubi trochę adrenaliuny temu polecamy wspinaczkę. Ścianka wspinaczkowa ulokowana jest w dawnym kamieniołomie na skałach kamiennych zaledwie 20 m od morza. Trasy są odpowiednie dla początkujących Możecie sie również przepłynąć Bataną. Jest to tradycyjna mała łódź rybacka z Rovinja o długości 4,5-8 m z płaskim dnem i żaglem. Dziś bardzo niewielu ludzi łowi ryby w batanie. Zamiast tego ludzie z Rovinja próbują zachować batanę, jako prawdziwy symbol Rovinja. W tym celu, kilka lat temu lokalne muzeum House of Batana, zaczęło oferować zwiedzającym program, który obejmuje przejażdżkę tradycyjną bataną i tradycyjną kolację w Rovinj's spacio (tawerna w lokalnym dialekcie). Kto ma ochotę na nurkowanie ten trafił tu idealnie. Nurkowanie jest popularnym zajęciem w Rovinj z powodu wielu wraków statków w wodach wokół Rovinj. Najpopularniejszy wrak statku, Baron Gautsch, jest doskonale zachowany i jest najczęściej odwiedzanym wrakiem w całej Chorwacji. Ten parowiec zatonął w 1914 roku. Dziś wrak leży na głębokości 28-40 m, 12,5 NM u wybrzeży Rovinja.

  Rejestracja drużyny

  Opłata startowa

  €195

  od drużyny


  Pole namiotowe | własne namioty

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €139

  3 noce | od osoby


  Przyczepa kempingowa

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €169

  3 noce | od osoby


  Pensjonat 3*

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €179

  3 noce | od osoby


  Apartament 3*

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €179

  3 noce | od osoby


  Apartament 4*

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €199

  3 noce | od osoby


  Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.

  Październik

  brak turniejów

  Listopad

  brak turniejów

  Grudzień

  2021pon27gruAll Dayśro29Leipzig Indoor Trophy 2021NiemcyLipskROCZNIK:2010 chłopcy,2008 chłopcy,2006 chłopcy,2004 chłopcy

  Styczeń

  brak turniejów

  Luty

  brak turniejów

  Marzec

  brak turniejów